1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 162

خرید پیچ کناف سرمته ای TB - قیمت به روز 1403

خرید اینترنتی پیچ کناف سرمته ای TB با قیمت مناسب در فروشگاه جهان پیچ صنعت. جهت استعلام قیمت پیچ کناف سرمته ای با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875
  • نقد و بررسی

پیچ کناف سرمته‌ ای نوعی پیچ با بدنه رزوه شده و انتهای مته مانند است به همین دلیل به پیچ سرمته‌ای شناخته می‌شود. گل این پیچ به صورت ... است. این پیج در دسته پیچ‌های خودکار قرار می‌گیرد، زیرا برای اتصال آن نیاز به سوراخکاری اولیه نیست و پیچ در سر ابزار مخصوص مانند مته و دریل قرار گرفته و مستقیما در سطح اتصال مورد نظر وارد می‌شود. البته گاهی هم سوراخکاری اولیه برای سهولت مار انجام می‌شود، اما به طور حتم نیازی به آن نیست.

پیچ کناف سرمته‌ ای برای اتصال فلز به فلز در انواع سازه‌ها و اسکلت‌بندی‌‌ها در بسیاری از صنایع از ساختمان‌سازی گرفته تا سازه‌های دریایی و...، همچنین در اتصال فلز به جسم دیگر مانند اتصال کناف‌، تایل‌های سقفی و دیوارها و سقف‌های کاذب در دکوراسیون ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیچ کناف سرمته‌ای استحکام بالایی را در اتصال ایجاد می‌کند به گونه‌ای که قادر به تحمل وزن فلزات سنگین و سازه‌های بزرگ است.

این نوع پیچ در ابعاد مختلفی تولید می‌شود و عرضه می‌شود تا بتوان از آن در کاربردهای محتلفی استفاده کرد. این ابعاد شامل ابعاد پیج و سایز رزوه آن است. ابعاد پیچ و مهره‌ها را استانداردهای جهانی تعریف می‌کنند. پرکاربردترین استاندارد مورد استفاده برای پیچ و مهره در ایران استاندارد din است.

پیچ‌های کناف سرمته‌ای را معمولا از گریدهای مختلف فولاد مانند فولاد کم کربن، فولاد پر کربن وفولاد ضد زنگ یا استینلس استیل می‌سازند. در کاربردهایی که این پیچ در معرض رطوبا یا مواد شیمیایی است از گرید فولاد ضد زنگ استفاده می‌کنند. اما اگر نیاز به استفاده از گریدهای دیگر فولاد باشد، آن را گالوانیزه می‌کنند.

 

پیچ کناف سرمته‌ای TB نوعی از پیچ‌های صنعتی است که دارای سر تخت چهارسو، بدنه رزوه شده با رزوه‌ایی با عمق زیاد و شارپ و انتهای مته مانند است. این پیچ هنگام نصب به سوراخکاری اولیه نیازی ندارد، زیرا جز پیچ‌های خودکار است و با قرارگیری در سز ابزار مخصوص مانند دریل یا مته در محل مورد نظر با اعمال نیروی مناسب توسط ابزار، وارد می‌شود.

کاربرد اصلی پیچ کناف همانطور که نام‌گذاری این پیچ هم نشان می‌دهد، استفاده در نصب پانل‌های گچی کناف بر روی پایه‌های فلزی این نوع سیستم دکوراسیون داخلی است. بعلاوه این پیچ در نصب دیوارها و سقف‌های کاذب و دکوری و حتی در ساخت سازه‌های فلزی همچون پل‌ها، فونداسیون ساختمان‌ها و ساخت ماشین آلات سنگین هم استفاده می‌شود.

در هنگام استفاده از پیچ کناف سرمته‌ای TB ، امکان استفاده از مهره وجود ندارد. زیرا در کاربردهایی استفاده می‌شود که به یک سمت اتصال دسترسی داریم. وجود رزوه‌های شارپ این پیچ باعث می‌شود، پیچ کناف درگیری زیادی با سطح اتصال داشته باشد و استحکام کافی را برای اتصال فراهم می‌کند.

جهان پیچ صنعت عرضه کننده پیچ‌های کناف سرمته‌ای TB در سایزهای و جنس‌های مختلفی است. این تنوع در محصول به شما این امکان را می‌دهد که پیچ کناف سرمته‌ای را برای هرکاربردی از این مجموعه خریداری کنید.

سایزبندی پیچ کناف سرمته‌ای بر اساس استانداردهای جهانی است. این استانداردها برای ابعاد مختلف این پیچ همچون سر پیچ، طول پیچ، طول رزوه آن، ابعاد رزوه و وزن پیچ در هر سایز، مقادیر مشخصی را تعریف کنند. پرکاربردترین استاندارد استفاده شده برای پیچ کناف سرمته TB استاندارد DIN 18182 است.

پیچ کناف سرمته‌ای TB را می‌توانید از جنس فولاد سیاه کاری شده، از سایت جهان پیچ صنعت خریداری کنید. سیاه کاری یک روش پوشش دهی است که برای بهبود خواص مواد از جمله آهن و فولاد بر روی آن‌ها انجام می‌شود. در طی این فرایند یک لایه اکسیدی مقاوم و سیاه رنگ روی سطح پیچ ایجاد می‌شود. البته پیچ کناف سرمته‌ای از جنس فولاد ساده کربنی، فولاد گالوانیزه و استیل هم تولید و در بازار عرضه می‌شود.