1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 162

پیچ کناف سرمته ای

خرید اینترنتی پیچ کناف سرمته ای TB با قیمت مناسب در فروشگاه جهان پیچ صنعت. جهت استعلام قیمت پیچ کناف سرمته ای با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875
  • نقد و بررسی

پیچ کناف سرمته‌ ای نوعی پیچ با بدنه رزوه شده و انتهای مته مانند است به همین دلیل به پیچ سرمته‌ای شناخته می‌شود. گل این پیچ به صورت ... است. این پیج در دسته پیچ‌های خودکار قرار می‌گیرد، زیرا برای اتصال آن نیاز به سوراخکاری اولیه نیست و پیچ در سر ابزار مخصوص مانند مته و دریل قرار گرفته و مستقیما در سطح اتصال مورد نظر وارد می‌شود. البته گاهی هم سوراخکاری اولیه برای سهولت مار انجام می‌شود، اما به طور حتم نیازی به آن نیست.

پیچ کناف سرمته‌ ای برای اتصال فلز به فلز در انواع سازه‌ها و اسکلت‌بندی‌‌ها در بسیاری از صنایع از ساختمان‌سازی گرفته تا سازه‌های دریایی و...، همچنین در اتصال فلز به جسم دیگر مانند اتصال کناف‌، تایل‌های سقفی و دیوارها و سقف‌های کاذب در دکوراسیون ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیچ کناف سرمته‌ای استحکام بالایی را در اتصال ایجاد می‌کند به گونه‌ای که قادر به تحمل وزن فلزات سنگین و سازه‌های بزرگ است.

این نوع پیچ در ابعاد مختلفی تولید می‌شود و عرضه می‌شود تا بتوان از آن در کاربردهای محتلفی استفاده کرد. این ابعاد شامل ابعاد پیج و سایز رزوه آن است. ابعاد پیچ و مهره‌ها را استانداردهای جهانی تعریف می‌کنند. پرکاربردترین استاندارد مورد استفاده برای پیچ و مهره در ایران استاندارد din است.

پیچ‌های کناف سرمته‌ای را معمولا از گریدهای مختلف فولاد مانند فولاد کم کربن، فولاد پر کربن وفولاد ضد زنگ یا استینلس استیل می‌سازند. در کاربردهایی که این پیچ در معرض رطوبا یا مواد شیمیایی است از گرید فولاد ضد زنگ استفاده می‌کنند. اما اگر نیاز به استفاده از گریدهای دیگر فولاد باشد، آن را گالوانیزه می‌کنند.