1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 165

خرید پیچ مخصوص نصب کابینت - قیمت 1403

برای اطلاع از قیمت و خرید پیچ نصب کابینت دارای استاندارد بین المللی DIN 97  و DIN 7997 به فروشگاه جهان پیچ صنعت مراجعه کنید. ارسال به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875
  • نقد و بررسی

پیچ نصب کابینت پیچی با سر یا گل چهارگوش، بدنه رزوه شده و نوکی تیز است. به خاطر نوک تیز این پیچ، این پیچ نیازی به سوراخکاری اولیه ندارد و مستقیما در سطوح مورد نظر وارد می‌شود. بنابراین پیچ کناف سرمته‌ای جز پیچ‌های خودکار به شمار می‌رود. پیچ نصب کابینت همانطور که از اسمش پیداست برای نصب کابینت، کمد دیواری و بطورکلی ساخت و نصب انواع محصولات چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیچ نصب کابینت

پیچ نصب کابینت پیچ با سر تخت چهارسو، بدنه‌ای رزوه شده و انتهای تیز است. پیچ نصب یا پیچ نصب کابینت جز پیچ‌های خودکار به شمار می‌رود و برای نصب آن در سطح موردنظر به پیش حفاری نیازی نیست. پیچ نصب کابینت بطور معمول در صنعت چوب و برای اتصال صفحات چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پیچ در ساخت انواع کابینت، مبلمان، کمد، قفسه و... کاربرد دارد . البته کاربرد پیچ نصب کابینت تنها به صنعت چوب محدود نمی‌شود. این پیچ در نثب انواع دکورهای و پانل‌های گچی، دیوارها و سقف‌های کاذب، پارتیشن بندی، مونتاژ لوازم خانگی و... استفاده می‌شود.

پیچ نصب کابینت را در اندازه‌های مشخصی می‌توانید از جهان پیچ صنعت خریداری کنید. سایزبندی پیچ نصب کابینت همانند سایر پیچ‌ها این امکان را به مصرف کننده می‌دهد که این پیچ را متناسب با سایز و اندازه مورد نیاز کاربرد خود تهیه کنند. این سایز بندی را استانداردهای جهانی انجام می‌دهند و در تمام کشورها و برندهای پیچ و مهره یکسان است. استانداردی که برای سایزبندی پیچ نصب کابینت بکار می‌رود، استاندارد DIN 97 و DIN7997 است. در هر سایز از پیچ نصب قطر سر پیچ، قطر بدنه پیچ، طول پیچ، ابعاد رزوه و وزن پیچ، مقادیر مشخصی دارند.

پیچ نصب کابینت را معمولا از گریدهای فولاد می‌سازند و برای افزایش مقاومت به خوردگی و محیطی، آن را روکش دهی گالوانیزه می‌کنند. نوع رایج دیگر این پیچ‌ها، فسفاته سیاه است.

پیچ نصب کابینت در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. این ابعاد شامل ابعاد خود پیچ مانند قطر سر، قطر بدنه و طول بدنه و همچنین ابعاد رزوه است که شامل سه رزوه ریز، استاندارد و درشت است. این ابعاد را استانداردهای بین‌المللی تعیین کرده‌اند. این نوع پیچ را معمولا به صورت تیز رزوه می‌کنند که به راحتی ئر سطوح مختلف وارد شوند.

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه کنید.