1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 179

پیچ سرعت گیر و دست انداز - پیچ رولپلاک مخصوص سرعتگیر

تولید و پخش پیچ و رولپلاک سرعت گیر یا پیچ مخصوص دست انداز در جنس های فولاد کربنی، فولاد گالوانیزه و استینلس استیل 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875
  • نقد و بررسی

پیچ سرعتگیر با پیچ تلگرافی نوعی پیچ با گل پیچ شش گوش و انتهای تیز است، بنابراین جز پیچ‌های خودکار محسوب می‌شود. پیچ مخصوص سرعتگیر دارای بدنه نیم رزوه است. در این پیچ قسمت زیر گل پیچ رزوه نشده است که این هندسه، امکان ایجاد گشتاور بیشتری را فراهم می‌کند.

عمده کاربرد این نوع پیچ، برای نصب سرعتگیر است. قبل از استفاده از پیچ برای نصب سرعتگیرها، آن‌ها را به چسب مخصوص بر روی سطح جاده و آسفات نصب می‌کردند. اما پس از مدتی سرعتگیر کنده می‌شد. بنابراین ایده استفاده از پیچ‌ها برای نصب سرعتگیر مطرح شد و از پیچ سرعتگیر با طراحی خاص آن، استفاده شد. این نوع پیچ استحکام خوبی را در کاربرد فراهم می‌کند و مانع از کنده شدن سرعتگیر در زمان‌های کوتاه می‌شود. پیچ سرعتگیر معمولا به کمک رولپلاک و واشر در محل نصب می‌شود.

پیچ تلگرافی بصورت عمده در صنایع چوب برای ساخت انواع قطعات و وسایل چوبی هم، استفاده می‌شود. صنایع پتروشمی، نفت و گاز هم از حوزه‌های کاربری این پیچ هستند.

پیچ سرعتگیر با توجه به کاربرد آن، از مواد مختلفی تولید می‌شود. درواقع این پیچ را از جنس‌های مختلفی می‌توان در بازار پیدا کرد که اساس انتخاب جنس آن، کاربرد و نیازهای کاربرد است. این پیچ عموما از جنس فولاد کربنی، فولاد گالوانیزه و استینلس استیل تولید و عرضه می‌شود. هریک از این پیچ‌ها دارای خواص و ویژگی‌های خود بوده و مناسب استفاده در کاربردی خاص هستند.

پیچ رولپلاک سرعت گیر دارای سایزبندی است. یعنی شما این امکان را دارید که آن را در سایز موردنیاز خود تهیه کنید. سایزبندی پیچ رولپلاک سرعت گیر براساس استاندارد DIN 968 تعریف شده است. بر طبق این استاندارد، ابعاد و وجوه مختلف پیچ مانند قطر پیچ، آچارخور پیچ، طول پیچ، طول قسمت رزوه شده و وزن آن، سایزبندی شده است. پیچ سرعتگیر و دست انداز را در سایزهای مختلف از فروشگاه جهان پیچ صنعت، سفارش دهید.