1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 3

خرید پین چاکدار استیل و آهنی قیمت 1403

یکی از محصولات پر فروش جهان پیچ صنعت، پین چاکدار دهنه باز و دهنه بسته میباشد. اطلاعات کامل این محصول در همین صفحه ذکر شده است. حتما از قسمت خرید خار دیدن کنید تا مدل های بیشتر را مشاهده نمایید.
  • نقد و بررسی

پین شکاف دار یا پین چاکدار نوعی اتصال دهنده است که از یک میله استوانه ای با شکاف طولی در طول آن تشکیل شده است. سنجاق معمولاً از فلز ساخته می شود و شکاف آن در سطح میله بریده می شود تا دو شاخک ایجاد شود. خار چاکدار طوری طراحی شده است که از طریق سوراخ های دو یا چند جسم وارد شود تا آنها را در کنار هم نگه دارد.

هنگامی که پین در سوراخ ها قرار می گیرد، شاخک های روی پین از هم باز می شوند و داخل سوراخ ها را می گیرند و اجسام را محکم در جای خود نگه می دارند. سپس پین چاکدار معمولاً با وارد کردن یک سنجاق یا وسیله نگهدارنده دیگر از طریق سوراخ در انتهای پین محکم می شود.

پین های چاکدار در کاربردهای مختلفی از جمله خودروسازی، ساخت و ساز و تولید استفاده می شود. آنها اغلب به عنوان پین های لولا، پین های محوری و پایه های قفل استفاده می شوند. پین های چاک دار به راحتی نصب و جدا می شوند، و آنها را به گزینه ای محبوب برای برنامه هایی تبدیل می کند که قطعات باید مرتباً مونتاژ و جدا شوند.

در برخی موارد، پین‌های چاک دار ممکن است بر سایر انواع اتصال دهنده‌ها مانند پیچ یا پیچ ترجیح داده شوند، زیرا به سوراخ‌ها یا مهره‌های رزوه‌دار نیاز ندارند. علاوه بر این، پین‌های شکاف‌دار به ابزار خاصی برای نصب یا حذف نیاز ندارند، که می‌تواند آنها را به گزینه‌ای مقرون به صرفه برای برخی از برنامه‌ها تبدیل کند.

 پین چاکدار
پیچ چاکدار دهنه باز
از سایزM3  تا M12
پین چاکدار دهنه بسته
از سایزM3  تا M12

 

محصولات وابسته
برچسب ها : خار