1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 1

خرید سیم بکسل کنف دار

سیم بکسل کنف دار دارای سایز 1 میلیمتر به بالا بوده و توسط تولیدی جهان پیچ به فروش میرسد.
  • نقد و بررسی

سیم بکسل کنف دار
در دو رنگ گالوانیزه (سفید) و خودرنگ
از سایز 1mm  به بالا

سیم بکسل کنف دار یکی از موادی است که در صنعت با توجه به خصوصیات منحصر به فرد خود، کاربردهای گسترده‌ای دارد. در زیر به برخی از مهمترین کاربردهای این ماده در صنعت اشاره می‌کنیم:

سیم بکسل کنف دار به دلیل خصوصیات مکانیکی قوی خود، در تقویت سازه‌های ساختمانی بسیار مفید است. این ماده به عنوان یک الیاف تقویت‌کننده در بتن و سیمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث افزایش مقاومت و استحکام سازه‌ها می‌شود.

صنعت خودروسازی نیز از سیم بکسل کنف دار بهره می‌برد. این ماده در تولید قطعات داخلی و خارجی خودروها، به عنوان یک جایگزین سبک و مقاوم برای فلزات استفاده می‌شود.

در اتومبیل‌سازی، از سیم بکسل کنف دار به عنوان کابل‌های محافظ برای اتصالات الکتریکی درون خودروها استفاده می‌شود. این کابل‌ها باید در برابر شرایط محیطی مختلف مانند حرارت، رطوبت و سایش مقاومت داشته باشند.

پتروشیمی: در صنعت پتروشیمی، کابل‌های سیم بکسل کنف دار به عنوان راه ارتباطی و انتقال داده در محیط‌های با خطر انفجاری یا شرایط سخت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معدن: در معادن، از این نوع کابل‌ها برای اتصالات برقی در دستگاه‌ها و تجهیزات معدنی استفاده می‌شود. آنها باید مقاوم در برابر ضربه و سایش باشند.

 

خرید سیم بکسل از جهان پیچ صنعت

محصولات وابسته
برچسب ها : سیم بکسل