1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو

قیمت عمده پیچ


برای خرید پیچ و مهره از گروه جهان پیچ صنعت با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:
 
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021
دفتر کرج: 34701592-026

قیمت عمده پیچ
پیچ برای اتصال و محکم کردن دو قطعه با جنس یکسان و یا دو متریال با جنس متفاوت به کار می رود.در ظاهر یک استوانه است که دارای رزوه های مارپیچی به دور آن به طور کامل و یا نیمه می باشد.پیچ ها دارای یک سر به اشکال مختلف هستند که برای پیچاندن پیچ توسط انواع پیچگوشتی،آچار و ... می باشد و از بدنه پیچ بزرگ تر است و بر روی ساقه پیچ سوار است.انواع پیچ تقریبا در تمامی صنایع کوچک و بزرگ کاربرد دارند.پیچ ها دسته بندی های مختلفی دارند و بر اساس ظاهر و سایر مشخصات دسته بندی می شوند.
سر پیچ نیز بر اساس استفاده دسته بندی می شوند:
    سر مخفی:برخی پیچ ها به طور کامل در قطعه کار فرو می رود و با سطح صاف و یکدست می شوند.سر مخفی غالبا به شکل تخت می باشد.
    سر نیمه گرد:که در مواردی به کار می رود که نیازی به سطح صاف نیست.نوعی از سرگرد هست که واشردار می باشد و برای اتصال ورق های فلزی کاربرد دارد.
    سر ذوزنقه ای که سطح حامل پیچ را افزایش می دهد.
    سرهای شش گوش نیز از از انواع سری می باشند.
یکی از پیچ های پر کاربرد،پیچ چوب می باشد.پیچ چوب نیمه رزوه و با رزوه بزرگ با فاصله زیاد می باشد که برای متصل کردن انواع چوب،ام دی اف و فایبرگلاس کاربرد دارد.بخشی که رزوه ندارد برای لغزیدن به داخل قطعه رویی می باشد.سر پیچ در پیچ چوب دارای اشکال تخت،گرد یا بیضی هستند.رنگ این پیچ ها نقره ای یا زرد هستند و دارای پوشش زینک یا استیل استنلس هستند.پیچ چوب باید استاندارد DIN 7997  داشته باشد.
يكى از بهترين روش هاى اتصال قطعات مكانيكی به هم استفاده از پيچ و مهره است. با استفاده از آشنایی با انواع پيچ ها می توان بسياری از قطعات ساخته شده با فلز و چوب و پلاستيك و… را به هم متصل نمود.جهان پیچ صنعت با سال ها تجربه اماده خدمت رسانی میباشد.

محصولات بیشتر: رولپلاک لبه دار

فروشگاه اینترنتی پیچ

قیمت پيچ آلن و الن خزینه

يكی از پركاربردترين پيچ هاى موجود در بازار پيچ آلن يا پيچ سوكتی (Socket Screw)  می باشد. پيچ آلن به دليل داشتن يك فرو رفتگی در سر خود آچار مخصوص به خود را دارد. در شكل بالا نمونه ای از اين نوع پيچ را مشاهده می كنيد.


قیمت پيچ چوب

پيچ چوب يا Wood Screw كه به صورت اختصار با WS نشان داده می شود داراى رزوه هاى بزرگ و با فاصله از هم می باشد و براى كاربردهای چوب و رول پلاک مناسب می باشد. نوك اين پيچ به گونه ای است كه به خوبى بر روی چوب و رول پلاک قرار گيرد و  فرو رود. نام ديگر اين پيچ، پيچ رولپلاکی مى باشد.در شکل بالا ملاحظه میفرمایید.

 
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021
دفتر کرج: 34701592-026

قیمت پيچ فلز

پيچ فلز يا Sheet Metal Screw كه به صورت اختصار با SMS نشان داده مى شود بر خلاف پيچ چوب داراى رزوه سرتاسرى مى باشد و رزوه ها نيز با فاصله كمترى از هم قرار دارند و قابليت پيچ كردن صفحات فلزى به يكديگر را داراست. در زير نمونه اى از اين نوع پيچ را مشاهده مى كنيد. اين پيچ بدون مهره به كار مى رود.در شکل بالا نمونه ای از این گونه پیچ ها را ملاحظه میفرمایید.که بصورت جور و قیمت مناسب در فروشگاه جهان پیچ صنعت اماده ارائه میباشد.قیمت پيچ سرمته اى

پيچ فلز سرمته اى يا Self Drilling Sheet Metal Screw كه معمولا با نام پيچ سرمته اى شناخته مى شود داراى يك نوك به شكل مته است كه باعث مى شوند بتوانند يك سوراخ مناسب نيز ايجاد كنند و گير نكند.و راندمان کار بالا میرود.پیچ های خودکار سر مته ای فقط بصورت چهار سو میباشند.در شکل بالا نمونه ای از این گونه پیچ ها را ملاحظه میفرمایید.

قیمت پیچ رولپلاک

پیچ رولپلاک به پیچ هایی گفته می شود که برای اتصالات دیوار و سقف استفاده می شود. جهت استعلام قیمت و خرید پیچ رولپلاک با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید. 

لیست قیمت پیچ و رولپلاک در سال 1402

پیچ و رولپلاک هر دو از انواع اتصال دهنده های معمولی در نجاری و ساخت مبلمان هستند.

پیچ ها اتصال دهنده های رزوه ای هستند که برای نگه داشتن دو قطعه از مواد در یک سوراخ از قبل سوراخ شده قرار می گیرند. آنها در اندازه ها و انواع مختلفی مانند پیچ های چوبی، پیچ های ماشینی و پیچ های فلزی وجود دارند. پیچ ها را می توان به راحتی جدا کرد و دوباره وارد کرد، که آنها را به گزینه ای محبوب برای مونتاژ مبلمان تبدیل می کند.

از طرف دیگر رولپلاک ها میله های استوانه ای هستند که برای اتصال دو تکه چوب به یکدیگر استفاده می شوند. آنها معمولاً از چوب ساخته می شوند، اما می توانند از فلز یا پلاستیک نیز ساخته شوند. رولپلاک ها در سوراخ های از پیش سوراخ شده در چوب وارد می شوند و سپس در جای خود چسبانده می شوند. پس از خشک شدن چسب، رولپلاک به قسمت دائمی اتصال تبدیل می شود و استحکام و پایداری اتصال را فراهم می کند.

پیچ و رولپلاک هر دو مزایا و معایب خود را دارند. پیچ ها به راحتی نصب و جدا می شوند، اما گاهی اوقات می توانند باعث شکافتن چوب شوند. رولپلاک ها اتصال قوی تر و دائمی تری را ایجاد می کنند، اما برای نصب به دقت و مهارت بیشتری نیاز دارند. انتخاب کدام مورد به پروژه خاص و نتیجه مورد نظر بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک هم اکنون تماس بگیرید.

 

قیمت پيچ شش گوش

پيچ شش گوش يا Hex Bolt داراى يك سر شش گوش مى باشد و به همين دليل با اين نام خوانده مى شود. اين پيچ را در انواع رزوه كامل و رزوه نيمه مى توان يافت.پیچ اچاری در گرید های 5.6_8.8_10.9 میباشد.و در پوشش های سیاه .سفید .زرد.داکرومات و ابکاری گرم اماده ارائه میباشد.در شکل بالا نمونه ای از این گونه پیچ ها را ملاحظه میفرمایید.


قیمت پيچ الن مغزى

پيچ مغزى يا Set Screw نوعى از پيچ ماشينى است با اين تفاوت كه سر آن در درون بدنه جاى گرفته است و براى اتصال سطوح به هم و در فضاهاى محدود بسيار كاربردى است.در گرید 45h و ابکاری های سفید.سیاه.زرد اماده ارائه میباشد.در شکل بالا نمونه ای از این گونه پیچ ها را ملاحظه میفرمایید.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

یکی از روش‌های نصب سنگ نمای ساختمان‌ها، استفاده ار پیچ و رولپلاک است. استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، استحکام بالایی را ایجاد می‌کند. استحکامی که رولپلاک برای نصب نمای ساختمان فراهم می‌کند، بیشتر از چسب سنگ است. همچنین احتمال آسیب رساندن به سنگ نما و ریزش آن در حین نصب با پیچ و رولپلاک کم است. علت استفاده از رولپلاک به همراه پیچ در این کاربرد این است که پیچ به تنهایی در سطوح سیمانی، بتنی، آجری و... استحکام کافی ندارد. بنابراین ابتدا رولپلاک در سطح نصب شده و سپس پیچ درون رولپلاک قرار می‌گیرد.

انواع سایز پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک دارای کاربردهای صنعتی و خانگی زیادی است. بنابراین این اتصال دهنده‌ها را در سایزهای مختلفی تولید می‌کنند تا قابلیت استفاده در کاربردهای مختلف را داشته باشند. توجه داشته باشید که پیچ و رولپلاکی که با یکدیگر استفاده می‌شوند، باید از نظر سایز و اندازه با هم تناسب داشته باشند.
 

خرید عمده پیچ گوشتی

راهنمای خرید عمده پیچ گوشتی از جهان پیچ صنعت

  • تحقیق کنید: ابتدا بازار پیچ گوشتی را برای شناختن مدل‌ها و انواع مختلف در نظر بگیرید. برای خرید عمده، می‌توانید با تامین کنندگان مختلف تماس بگیرید و نمونه‌های محصولات را بررسی کنید.
  • تایید کیفیت: مهمترین معیار برای خرید پیچ گوشتی عمده کیفیت محصول است. از تامین کنندگان خوبی که اعتبار دارند و محصولات با کیفیتی ارائه می‌دهند، خرید کنید.
  • مقایسه قیمت: قیمت محصولات را از تامین کنندگان مختلف مقایسه کنید. اگر ممکن است به عنوان یک خریدار عمده تخفیف‌ها و قیمت‌های ویژه از تامین کنندگان درخواست کنید.
  • حمل و نقل: برای خرید عمده، نیاز به برنامه‌ریزی حمل و نقل دقیق دارید. معمولاً تامین کنندگان می‌توانند گزینه‌های حمل و نقل مختلفی ارائه دهند، از جمله حمل و نقل زمینی، دریایی یا هوایی.
  • مشخص کردن نیازها: برای خرید عمده پیچ گوشتی، مشخص کنید که چه تعداد و نوع پیچ‌ها نیاز دارید. این به شما کمک می‌کند تا مقدار دقیقی از محصول را سفارش دهید.
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021
دفتر کرج: 34701592-026