1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/25 - 16:47
كد :41

عوامل موثر در قیمت گذاری رول بولت ها + راهنمایی خرید رول بولت قیمت مناسب

رول بولت که انواع متفاوتی دارد، پیچ و مهره ای است که برای اتصال انواع صفحات از آن استفاده می شود. در این مقاله به عوامل موثر در قیمت گذاری رول بولت ها پرداخته ایم. اگر قصد خرید رول بولت با قیمت مناسب دارید؛ خواندن این مقاله به شما در رسیدن به هدفتان کمک خواهند کرد.

قبل رفتن به سراغ دلایل افزایش و کاهش قیمت پیچ و مهره رول بولت باید بدانیم رول بولت دقیقا چیست و چه کاربردی دارد؟

رول بولت قیمت مناسب چیست؟!

به نقل از تولیدی پیچ و مهره جهان پیچ صنعت، رول بولت نوعی اتصال پیچ و مهره ای است که به افزایش حجم در اتصالات منجر خواهد شد. رول بولت ها با افزایش حجم به قوی شدن اتصال پیچ و مهره کمک می کنند.

رول بولت عموما سه بخش مهره واشر،استوانه فلزی و سر مخطروطی دارد. خرید رول بولت قیمت مناسب در کنار تمام کاربردهای ساده ای که دارد؛ کاربردهای پیچیده ای در بحث صنعت دارد. یکی از بیشترین کاربردهای رول بولت در کشور ایران در زمینه ی ساختمان سازی است به طوری که پرفروش ترین پیچ در این زمینه می تواند باشد.

عوامل موثر در قیمت رول بولت ارزان و گران

عوامل موثر در قیمت رول بولت ها در بازار تولیدی های کشور

مطمئنا نمی توان تمام عوامل موثر در افزایش یا کاهش رول بولت ها را بررسی کرد چرا که همیشه در روند قیمت گذاری یک محصول - خصوصا محصولی چون رول بولت که در صنعت کشور بسیار کاربرد دارد - تنها چند عامل مشخص نمی تواند دخیل باشد و موضوعاتی چون حمایت دولت از بازار پیچ و مهره داخلی، واردات رول بولت از کشورهای خارجی و شرایط داخلی اقتصاد به صورت مستقیم و غیر مستقیم روی قیمت انواع رول بولت دخیل است.

در بحث قیمت رول بولت ها به عنوان مثال اگر شرایط مسکن راکد باشد به صورت مستقیم روی بحث ساخت و ساز مسکن تاثیر می گذارد و بعد از مدتی شرایط راکد مسکن می تواند به صورت غیر مستقیم روی تقاضای رول بولت ها در بازار کشور دخیل باشد.

 

1.تاثیر نوع رول بولت روی قیمت: رول بولت ها انواع متفاوتی دارند که با توجه به شرایط خاصی که به آن ها نیاز پیدا می شود طراحی شده اند. تنوع در کاربرد رول بولت ها سبب ایجاد تنوع در نحوه تولید رول بولت ها می شود و از این رو رول بولت ها قیمت های متنوعی دارند که بستنگی به نوعشان تغییر می کند.

از انواع رول بولت ها می توان رول بولت سقفی، انکربولت HSA و .. را نام برد، برای مشاهده انواع مختلف آن ها روی تولیدی انواع رول بولت کلیک کنید.

 

2.تاثیر سایزبندی رول بولت ها روی قیمت: رول بولت ها ابعاد متفاوتی دارند. سایزبندی رول بولت های معمول در بازار عموما  از M6  تا M30 را شامل می شود و طول معول رول بولت های موجود در بازار عموما بین هشت تا سی سانتی متر است. البته این سایزبندی رول بولت ها می تواند بر اساس نوع رول بولت تغییر پیدا کند.

 

3.تاثیر جنس رول بولت روی قیمت: در بازار خرید و فروش پیچ و مهره، جنس پیچ و مهره بر روی قیمت گذاری بسیار موثر است چرا که جنس خوب دوام بالاتر دارد و این یعنی تا چندین و چند سال دیگر نیاز به خرید پیچ و مهره به وجود نمی آید و میتوان از آن تا سال ها با اطمینان استفاده کرد.

جنس اکثر رول بولت های موجود در بازار از فلز آهن است اما رول بولت های استیل و ... هم وجود دارند که بنا به درخواست می توان رول بولت مدنظر را خریداری کرد.

 

در مطالب گذشته سعی کرده ایم به صورت جامع عوامل موثر در قیمت گذاری رول بولت ها را به صورت تخصصی بررسی کنیم. تمام گزینه های بالا به مقدار کم و زیاد روی قیمت گذاری رول بولت ها موثرند.

در ادامه به راهنمایی در خصوص خرید رول بولت قیمت مناسب می پردازیم.

 

راهنمایی خرید رول بولت قیمت مناسب و ارزان

اگر قصد خرید رول بولت با قیمت مناسب را دارید که کیفیت لازم را داشته باشد باید از فروشگاه های پیچ و مهره مطمئن خرید کنید. ما با سال ها تجربه در خصوص بازار پیچ و مهره می توانیم راهنما و مشاور شما برای خرید رول بولت ارزان قیمت با کیفیت عالی باشیم.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید رول بولت می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.