1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/10/10 - 09:31
كد :51

خرید پیچ رولپلاک

پیچ رولپلاک به انواع پیچ هایی گفته می شود که از آنها برای اتصال به دیوار و سقف استفاده می شود. برای استفاده از این پیچ ها حتما باید از انواع رولپلاک استفاده نمود.

پیچ رولپلاک به انواع پیچ هایی گفته می شود که از آنها برای اتصال به دیوار و سقف استفاده می شود. برای استفاده از این پیچ ها حتما باید از انواع رولپلاک استفاده نمود. رولپلاک قطعه ای پلاستیکی یا فلزی است که در سوراخ ایجاد شده در دیوار و سقف قرار می گیرد. این قطعه بستری برای پیچ است و پیچ را در دیوار مستحکم می کند. پیچ رولپلاک نیز از بین پیچ چوب یا خودکار انتخاب می شود. دلیل این انتخاب ویژگی های ظاهری پیچ خودکار است که شامل سری تیز، روزه های مثلثی، گام های بلند، قابلیت شکافتن پلاستکی و چوب و ... می شود. به این شکل پیچ چوب به راحتی داخل رولپلاک قرار گرفته و در بافت نرم پلاستیک شکاف ایجاد می کند. پیچ رولپلاک در واقع همان پیچ چوب و اگر بخواهیم کلی صحبت کنیم پیچ خودکار می باشد. برای خرید پیچ با جهان پیچ صنعت تماس بگیرید. 

خرید پیچ رولپلاک

همانطور که گفته شد کاربرد پیچ رولپلاک ایجاد اتصال در دیوار و سقف می باشد. اما در زمان خرید پیچ و رولپلاک جهت ایجاد چنین اتصالاتی نیاز به بررسی چند آیتم وجود دارد. مهمترین نکاتی که در زمان خرید پیچ رولپلاک باید به آن توجه نمود می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • شرایط آب و هوایی محل نصب پیچ رولپلاک

اگر محیطی که قصد ایجاد اتصال دارید مرطوب است باید پیچ را از انواع ضد زنگ یا استیل انتخاب کنید. پیچ رولپلاک فولادی و آهنی با توجه به استحکام و تنسایل بیشتر در برابر عوامل محیطی مقاومت کمتری دارند. همانطور که گفته شد فروش پیچ چوب در انواع استیل، قولاد و آهنی انجام می شود.

  • محل ایجاد اتصال

رولپلاک هایی که جهت نصب لوستر از سقف استفاده می شود با رولپلاکی که برای ایجاد اتصال در دیوار انتخاب می شود، متفاوت است. برای مثال برای اتصال لوستر در سقف باید از انواع رولپلاک پروانه ای استفاده نمود که اگر وزن لوستر زیاد باشد بهتر است مدل فلزی آن را انتخاب نمایید.

  • قطر دیوار و سقف

در انتخاب سایز پیچ رولپلاک ابتدا باید به سنگینی و فشاری که قرار است به پیچ وارد شود محاسبه کنید. به این شکل می توانید گرید پیچ را تعیین کرده و همچنین سایز آن را انتخاب نماید. برای مثال یکی از کاربردهای پیچ رولپلاک اتصال نمای ساختمان است. در این اتصال از انواع پیچ رولپلاک بزرگ استفاده می شود تا پیچ علاوه بر گذشتن از سنگ در عمق دیوار قرار گیرد و سنگ را برای مدتها روی نما حفظ کند.

  • مصالح دیوار و سقف

در خرید پیچ رولپلاک باید دقت کنید که متریال دیوار چیست. رولپلاکی که جهت اتصال به دیوارگچی استفاده می شود از انواع رولپلاک فیشر است که با رولپلاک پروانه ای متفاوت است. رولپلاک پروانه مخصوص دیوار و سقف های بتنی می باشد.

 

محصولات بیشتر: پیچ چوب

خرید پیچ رولپلاک 

جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و رولپلاک اقدام به فروش انواع پیچ رولپلاک نموده است. به این شکل می توانید پیچ مورد نظرتان و رولپلاک مناسب برای آن را از بین محصولات ما انتخاب نموده و به صورت عمده و جزئی خریداری کنید. قیمت پیچ رولپلاک در این مجموعه با توجه به جنس، سایز و نوع آن متفاوت است و با بررسی لیست قیمت می توانید به هزینه نهایی سفارش دست یابید.