1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 131/10/16 - 15:20
كد :58

پیچ و مهره تبریز - پخش و فروش (اندازه، گرید و برندهای مختلف)

از پیچ در مکان های مختلف مانند مبلمان، لوازم خانگی، درها، پنجره ها، کابینت های حمام استفاده می شود. هدف اصلی آن اتصال دو یا چند سطح به همدیگر است. این یک ابزار غیرقابل جایگزین در زندگی ما است. انواع مختلفی از پیچ ها وجود دارد زیرا آنها چند منظوره هستند و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

میخ و پیچ ابزارهایی هستند که برای بستن دو قسمت یا ماده مختلف به یکدیگر یا روی یک سطح استفاده می شوند. در حالی که میخ ها به صورت صاف طراحی و تولید می شوند، پیچ ها در یک ساختار خاص با دندانه های پیچ خورده در اطراف آن تولید می شوند. دارای قسمت مخصوصی در قسمت بالا (گل پیچ) جهت اعمال و ثابت نمودن پیچ ها می باشد. این ناحیه با چرخاندن کمک پیچ گوشتی به ناحیه مورد نظر ثابت می شود. میخ ها را با چکش در محلی که قرار است با چکش یا ابزارهای مشابه ثابت کنند کوبیده می شوند.

خرید پیچ و مهره در تبریز

پیچ که یکی از انواع بست ها می باشد در انواع عملیات و کارهای ساختمانی کاربرد دارد. پیچ ها ابزارهایی هستند که بدنه استوانه ای دارند و با توجه به انتهایشان انواع مختلفی دارند. پیچ برای بستن و نگه داشتن قطعاتی که در زندگی روزمره با آن مواجه می شویم ضروری است. در تمامی فضاهای نشیمن می توان با پیچ های مورد استفاده در ساخت انواع کالاها و لوازم جانبی از تجهیزات الکترونیکی گرفته تا مبلمان مواجه شد.

سایر محصولات : خرید سیم بکسل از جهان پیچ صنعت

اختار پیچ و مهره تبریز

پیچ در اصل از سه قسمت تشکیل شده است. اولین مورد از این قسمت ها سر پیچ است. قسمت سر پیچ ها می تواند ستاره ای یا مسطح و همچنین انواع پیچ بدون بریدگی در بالا باشد. دومین قسمتی که پیچ ها را تشکیل می دهد، قسمت بدنه بین بالا و نوک آن است. بدنه پیچ ها از رزوه های مارپیچ تشکیل شده است.

این رزوه ها به پیچ اجازه می دهد تا با چرخاندن آن وارد شیار باز شده روی سطح شود. پیچ به لطف چرخ دنده های روی آن، این دو سطح به یکدیگر متصل می شوند. رزوه های پیچ بسته به سطح و هدف استفاده می توانند مکرر یا با فاصله زیادتر باشند. قسمت سوم پیچ ها انتهای آن است. نوک پیچ ها ممکن است نوک تیز، صاف یا مورب باشد. این تنوع نوک مربوط به ساختار سطحی است که قرار است نصب شود. از طرف دیگر تمایز قطعات تشکیل دهنده پیچ باعث شد تا پیچ ها به چند دسته تقسیم شوند.

راهنمای خرید پیچ و مهره در تبریز

تمایز پیچ ها از نظر ساختار و کیفیت باعث پیدایش انواع مختلفی از این بست ها شده است. پیچ ها اساساً در پنج گروه اصلی جمع آوری می شوند. این گروه بندی با توجه به اشکال خارجی پیچ تعیین می شود. انواع پیچ ها با توجه به شکل آنها عبارتند از پیچ های مثلثی، پیچ های شش گوش، پیچ های مربعی، پیچ های سر گرد. از آنجایی که زوایای رزوه پیچ های مثلثی بزرگ است، این نوع پیچ ها به عنوان پیچ های اتصال عمل می کنند. انواع پیچ های ذوزنقه ای پیچ  های متحرک هستند. در حالی که وظیفه پیچ های مربعی انتقال نیرو است.

پیچ ها بست هایی هستند که در کلیه کارهای ساختمانی و تعمیرات مورد استفاده قرار می گیرند. دلیل ترجیح اغلب پیچ ها و یک نیاز مهم، توانایی آنها در ثابت کردن سریع سطوح و جداسازی آسان آن است. جهان پیچ صنعت انواع پیچ‌ها ، مهره‌ها، میخ ها و پیچ‌های ضد زنگ را ارائه می‌دهد که زندگی ما را آسان‌تر می‌کنند و برای ثابت کردن و نصب سطوح صرف نظر از جنس آن‌ها استفاده می‌شوند . در فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت ، پیچ چوب، پیچ سرعت گیر ، پیچ رولپلاک ، پیچ ورق فلز، پیچ پانل، پیچ خودکار، پیچ شش گوش، پیچ ساختمانی و سوله سازی و انواع پیچ با مهره وجود دارد. قیمت تمام پیچ ها در فروشگاه ما بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت پیچ و مهره در تبریز چقدر است؟

پروژه های مختلف به گریدهای مختلف مهره و پیچ و مهره نیاز دارند. رتبه بندی استحکام به شما می گوید که به چه نوع مهره ها و پیچ و مهره هایی نیاز دارید. به عنوان مثال، اگر یک پیچ کلاس 10.9 دارید، به مهره کلاس 10 برای پشتیبانی از آن و جلوگیری از جدا شدن رزوه در مهره نیاز دارید. شکل شش ضلعی اکثر مهره ها و پیچ ها به آنها قدرت بیشتری از طریق دانه بندی زاویه ها می دهد.

خواهید دید که انواع مختلفی از مهره ها و پیچ ها از جمله مهره های شش گوش و بسیاری دیگر وجود دارد. هر نوع مهره و پیچ هدف متفاوتی دارد که برای آن مناسب تر است. آنها از فولاد کم تا متوسط ​​کربن ساخته شده اند. قیمت هر کدام از پیچ و مهره ها با توجه به نوع، کلاس و گرید، اندازه و .. متغیر است.

برای اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت تماس بگیرید.