1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 131/10/17 - 12:50
كد :59

پیچ و مهره قزوین - انواع و فروش جزئی و کلی قیمت 1402

پیچ و مهره ها به عنوان ابزار آلات اتصال دهنده، در صنایع مختلفی کاربرد فراوانی دارند، از این رو یکی از مهمترین اتصال دهنده ها در بازار شناخته می شوند.  پیچ و مهره قزوین از پیچ مهره های شاخص و باکیفیت بازار پیچ و مهره در کشور است  که از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تولید شده است. پیچ و مهره های قزوین بر اساس نیاز صنایع مختلف در جنس های مختلفی تولید و آبکاری می شوند که دارای استانداردهای جهانی هستند.

پیچ و مهره قزوین در شکل و گرید های مختلف تولید و در بازار عرضه می شود که انواع این پیچ و مهره برای صنایع سنگین و سبک دارای کاربرد فراوانی است. در ادامه با انواع و مشخصات پیچ و مهره قزوین آشنا خواهیم شد.

سایر محصولات : خرید سیم بکسل از جهان پیچ صنعت

نواع پیچ و مهره قزوین

انواع پیچ و مهره قزوین  در صنایع مختلفی برای اتصال قطعات مورد استفاده قرار می‌گیرد که به دلیل آنکه گرید این پیچ و مهره ها می تواند از دو قطعه قابل اتصال بالاتر باشد، می توان به عنوان پرکاربردترین اتصال دهنده ها در صنایع مختلف از آن ها نام برد. پیچ و مهره های قزوین از آهن، فولاد، استیل، گالوانیزه،  برنج و یا جنس های دیگری به صورت آبکاری شده تولید می شوند که دارای استحکام بالایی از لحاظ اتصال هستند.

این پیچ و مهره ها در اشکال شش گوش، ساچمه ای، خودکار، آلنی، ورشویی و بسیاری از اشکال دیگر طراحی و تولید می شوند که هر کدام از این پیچ و مهره ها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انواع پیچ و مهره قزوین در صنایع مختلفی مانند برق، خودرو سازی، ماشین آلات، ساختمانی، فولاد سازی، نفت و گاز و نیروگاهی استفاده می شود، که از لحاظ استحکام و مقاومت در برابر خوردگی و شرایط محیطی از بهترین انواع پیچ و مهره می باشند که بر اساس استاندارد های جهانی ارزیابی شده اند.

پیچ خودکار

یکی از مدل و نمونه های پیچ قزوین، پیچ خودکار است که از قدمت زیادی برخوردار است و برای نصب وسایل بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد و دارای رول پلاک است. این نوع از پیچ ها در اشکال مخروطی، رزوه دار وجود دارد که به عنوان اتصال دهنده های چند منظوره شناخته می‌شوند و در مواردی کاربرد دارند که دو قطعه از جنس مختلف را باید به هم متصل کرد.

پیچ آلن

این نوع پیچ ها از کارآمدی بالایی در صنایع مختلف برخوردار هستند که از پرکاربردترین آن ها می‌توان به پیچ آلن فولادی و آهنی اشاره کرد. پیچ های آلن از نظر شکل ظاهری دارای انواع مختلفی مانند آلن مغزی، آلن سر خزینه، آلن سر استوانه ای، آلن شش گوش سر کوتاه و آلن کله قارچی هستند. تولید پیچ الن به صورت تمام دنده و نیم دنده با دنده های میلی متری است که در استاندارد DIN به بازار عرضه شده است.

پیچ شش گوش

این نوع از پیچ ها که به ان ها پیچ  آچارخور یا پیچ سر شش گوش نیز گفته می شود دارای سر شش ضلعی هستند که از نظر شکل ظاهری و مشخصات به دو نوع پیچ های شش گوشه گل بزرگ و شش گوش استاندارد تقسیم می شوند. جنس پیچ های شش گوش از موادی مانند فولاد، آهن، استیل، پی وی سی و پلاستیک می باشد، که نوع پر کاربرد این پیچ در صنعت پیچ شش گوش آهنی و پیچ شش گوشه فولاد آلیاژی است که در گرید های بالا تولید شده اند.

پیچ استوانه

این نوع از پیچ ها دارای شیار های مارپیچ هستند که این شیارها به صورت مربع، مثلث، ذوزنقه و نیم دایره روی سطح جانبی بدنه ایجاد شده است. پیچ استوانه ای که با نام های پیچ سرگرد و ماشینی هم شناخته می شود، که جنس این نوع پیچ ها از استیل و آهن بوده و در اتصال قطعات چوبی و پلیمری دارای کاربرد فراوانی هستند. در صنعت برق نیز از این پیچ ها برای تولید انواع پریز، کلید، لوستر و  چراغ و وسایل دیگری استفاده می شود و در صنایع لوازم خانگی نیز از پرکاربردترین پیچ ها می باشند.

پیچ خشکه

این نوع از پیچ ها از جنس کربن استیل تولید می شود که دارای ظاهری استوانه ای شکل و شیارهای مارپیچی است.  پیچ های خشکه که در بازار با نام پیچ فولادی نیز شناخته می شوند دارای رنگ سیاه بوده و نسبت به پیچ آهنی از پایداری بالاتری برخوردار هستند. مصرف و کاربرد پیچ خشکه در صنایع ماشین سازی، پتروشیمی، ساختمان سازی و قطعه سازی می باشد. تولید این پیچ به صورت گالوانیزه سرد و گرم است که سبب می شود تا در برابر انواع مواد خورنده از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

پیچ پلاستیکی

پیچ های پلاستیکی از جنس پلیمر های مقاوم تولید شده اند که در برابر عوامل محیطی مانند سرما، گرما و رطوبت دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و در شرایط آب و هوایی بسیار بد این نوع پیچ ها دارای ماندگاری بالاتری نسبت به سایر پیچ ها می باشند. تنها نقطه ضعفی که برای نوع پیچ وجود دارد مقاومت پایین آن ها نسبت به پیچ فلزی در برابر شکستگی است.

پیچ و مهره جزئی و عمده قزوین

انواع پیچ و مهره قزوین به صورت خرد و عمده به فروش می رسد که قیمت عمده آن در مقایسه با قیمت جزئی بسیار ارزان و به صرفه تر است. خرید پیچ و مهره قزوین به صورت جزئی و عمده با توجه به نوع پیچ، گرید آن،  نوع  مصرف و کاربری آن دارای قیمت های مختلفی می باشد. پیچ و مهره های قزوین با توجه به اینکه از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تولید شده‌اند و دارای استانداردهای جهانی می باشند، و از طول عمر و دوام بالایی برخوردار هستند که همین سبب استفاده آن ها در صنایع مختلف شده است.

برای اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت تماس بگیرید.