1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 131/10/25 - 18:17
كد :60

پیچ و مهره کرمانشاه انواع و قیمت 1402

پیچ و مهره کرمانشاه با توجه به نوع نیاز صنایع مختلف در این استان در مدل های مختلفی در گرید های جهانی عرضه شده است. پیچ و مهره از محبوبترین اتصال دهنده ها در صنایع استان کرمانشاه است که کاربرد فراوانی نسبت به سایر اتصال دهنده ها دارد. به همین دلیل انتخاب مناسب نوع پیچ و مهره برای پروژه های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است که با آشنایی با مدل های مختلف پیچ و مهره کرمانشاه انتخاب و استفاده از این محصولات در صنایع مختلف آسان تر خواهد شد.

در تولید پیچ و مهره از طراحی های خاصی استفاده می شود که با توجه به مصارف و کاربرد فراوان این قطعات صنعتی شاهد تنوع بالایی در صنعت پیچ و مهره سازی کشور هستیم. امروزه صنایع مختلفی در کرمانشاه مانند برق، ساختمان سازی، مبلمان سازی، الکترونیک و صنایع دیگر به استفاده از انواع پیچ و مهره  نیاز بیشتری به قبل پیدا کرده اند.

انواع پیچ و مهره کرمانشاه

پیچ و مهره کرمانشاه با توجه به نوع جنس و شکل طراحی دارای مدل های مختلف و متنوعی است که بنابر خصوصیات هر یک از آن ها در صنایع و مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید انواع پیچ و مهره از آلیاژ های مانند: آهن، فولاد، چدن، استیل و یا مواد پلاستیکی مانند پی وی سی و پلی فوم استفاده می شود. دسته بندی و انتخاب انواع پیچ و مهره در کرمانشاه با توجه به نوع گرید و جنس این محصولات انجام می شود، صنایع مختلف با توجه به استفاده های سنگین و یا سبک از این محصولات استفاده می کنند.

از پرکاربردترین انواع پیچ و مهره کرمانشاه می‌توان به پیچ آلن در انواع مختلف آن، پیچ شش گوش، استوانه ای، پلاستیکی و آهنی اشاره کرد. مقاومت انواع پیچ و مهره در کرمانشاه با توجه به نوع آبکاری آن تعیین و درجه بندی می شود که مقاوم ترین پیچ ها به صورت گالوانیزه سرد و گرم آبکاری می شوند. هر نوع پیچ و مهره ویژگی های خاصی دارد که برای استفاده در موقعیت خاصی مناسب است و بر اساس گرید به سه دسته مختلف تقسیم بندی می شوند.

سایر محصولات : خرید سیم بکسل از جهان پیچ صنعت

پیچ خودکار

این نوع پیچ یکی از انواع پیچ به حساب می آید که در صنعت کاربرد های مختلفی دارد که طراحی آن به صورت استوانه ای رزوه ای است. بخش انتهای پیچ خودکار به صورت نوک تیز ساخت شده و با فرو رفتن در دو قطعه باعث چفت شدن آن می شود. ازمهم ترین ویژگی های این دسته از پیچ ها آن است که بدون نیاز به مهره دو قطعه را به یکدیگر به صورت محکم متصل و چفت می کند.

پیچ آلن

پیچ آلن یکی از انواع پر کاربرد پیچ های مصرفی در حوزه های مختلف صنعتی بوده که به دلیل طراحی خاصی که دارند دارای کاربردهای بسیار فراوان و مفیدی در شرایط مختلف هستند. رایج ترین و پرکاربردترین نوع پیچ آلن عبارت است از پیچ آلن فولادی و آهنی که در سه گرید مختلف تولید می شود. شکل ظاهری این پیچ ها به صورت استوانه و رزوه ای است که برای باز و بسته کردن این نوع پیچ نیاز به آچار آلن می باشد.

پیچ شش گوش

یکی از پرکاربردترین پیچ ها در صنعت، پیچ شش گوش است که بسیار شبیه آلن می باشد، و جنس آن از آلیاژ آهن و فولاد بوده که به صورت آبکاری گالوانیزه سرد و گرم تولید می‌شود تا در برابر تنش ها دارای مقاومت بالایی باشد. این پیچ در صنایع سنگین و اتصالات بزرگ کاربرد بیشتری نسبت به سایر پیچ ها دارد و این از ویژگی های اصلی این پیج می باشد.

پیچ استوانه

پیچ استوانه ای دارای نوک انتهای ساده و ماشینی بوده و دارای دو نوع چهارسو و دو سو است که با استفاده از پیچ گوشتی دوسو و چهارسو به راحتی می‌توان آن را باز و بسته کرد. این نوع پیچ به نام پیچ ماشینی نیز در بازار شناخته می شود. به دلیل دارا بودن انتهای صاف قبل از استفاده باید سوراخی بر روی سطح مورد نظر ایجاد کرد، همچنین برای اتصال محکم و مطمئن باید از مهره های متناسب با پیچ استوانه ای استفاده کرد.

پیچ خشکه

بچه خوشکه که با نام دیگه فولادی در بازار نیز شناخته می شود دارای مقاومت بسیار بالایی برای ایجاد اتصالات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پیچ جز پیچ های شش گوش با بدنه ای رزوه شده است که به صورت تمام دنده و یا نیم دنده تولید می شود. ویژگی های این پیچ بسیار شبیه پیچ آچار یا همان پیچ شش گوش معمولی می باشد و تنها تفاوت آن در جنس موادی که برای ساخت این نوع به کار می رود.

پیچ پلاستیکی

پیچ های پلاستیکی برای اتصالات سبک به کار برده می شود و جنس این نوع محصولات از پلاستیک مقاوم و با کیفیت است. از ویژگی‌های مهم این پیچ ها این است که در در شرایط مختلف آب و هوایی دوام می آورند و قابل استفاده برای محیط های مختلف آب و هوایی هستند. اما تفاوت این پیچ ها با پیچ های آهنی در مقاومت آنها در برابر شکستن است، که نسبت به پیچ های فولادی و آهنی از مقاومت کمتری در برابر تنش ها و کشش ها برخوردار هستند.

پیچ و مهره جزئی و عمده کرمانشاه

پیچ و مهره کرمانشاه در انواع مختلفی طراحی و تولید شده که برای انواع اتصالات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. عرضه و فروش پیچ و مهره کرمانشاه به صورت جزئی و عمده به بهترین صورت در این استان انجام می شود، و با توجه به نوع نیاز خریداران ارائه می شود. قیمت خرید عمده پیچ و مهره در کرمانشاه بسیار ارزانتر و به صرفه تر نسبت به خرید جزئی است که می توانید این محصول را به صورت کیلویی با قیمت بسیار ارزانی خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت تماس بگیرید.