1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 4

خرید پیچ استوانه استیل

خرید اینترنتی پیچ استوانه استیل از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام آنلاین لیست قیمت جزئی و عمده پیچ استوانه مغزی و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
 
  • نقد و بررسی

پیچ استوانه استیل نوعی پیچ با سر استوانه‌ای با ضخامت مشخص و چهارسو است. این پیچ دارای بدنه رزوه شده و انتخای مسطح است و برای اتصال نیاز به پیش حفاری دارد. برای باز و بسته کردن پیچ استوانه از پیچ گوشتی چهارسو یا آچار استفاده می‌شود. همچنین این پیچ‌ها نیاز به استفاده از مهره برای استحکام اتصال، در کنار آن‌ها دارند.

پیچ استوانه استیل از استیل یا استینلس استیل ساخته شده است. شما می‌توانید این پیچ را در گریدهای مختلف 304, 316, A270, A480 را از جهان پیچ صنعت سفارش دهید. بارزترین مشخصه پیچ استوانه استیل، مقاومت به خوردگی بالای این پیچ است. استیل یا فولاد ضد زنگ یکی از انواع فولاد آلیاژی است که در ترکیب خود درصد بالایی کروم دارد. این کروم در روی سطح استیل لایه مقاوم به خوردگی و زنگزدگی اکسید کروم را تشکیل می‌دهد.

به دلیل مقاومت به خوردگی بالا، این پیچ در کاربردهایی که پیچ در معرض رطوبت و دیگر سیالات شیمیایی و خورنده است، استفاده می‌شود. این پیچ خواص مکانیکی مطلوبی هم دارد بنابراین دارای کاربردهای زیادی است. این پیچ بطور گسترده در صنایع دریایی، صنایع هوافضا، نفت، گاز و پتروشیمی، خودروسازی استفاده می‌شود. همچنین پیچ استوانه استیل از جمله پیچ‌های استفاده شده در صنایع چوب است.

پیچ استوانه استیل در سایز و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. سایزبندی پیچ و مهره‌ها را مراکز استانداردهای جهانی انجام می‌دهند و درنهایت این سایز بندی را در قالب دستورالعمل و راهنمایی برای تولید در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌دهند. در سایزبندی پیچ استوانه قسمت‌های مختلف این پیچ یعنی قطر و ضخامت سر پیچ، طول پیچ، قطر بدنه پیچ، اندازه رزوه پیچ و همچنین وزن آن مورد توجه بوده و برای آن‌ها سایزهای مشخصی تعریف می‌شود. پرکاربردترین استاندارد برای سایزبندی پیچ استوانه استیل استاندارد DIN 7985 است. شما می‌توانید پیچ استوانه استیل را از سایز 2M الی 12M  از فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت سفارش دهید.              

پیچ استوانه استیل
استاندارد:DIN7985
گرید:A270 .A480  -304 .316
از سایز 2M الی 12M
در تمامی طول ها

 

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ استوانه