1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 5

خرید پیچ خودکار خزینه استیل DIN7982

خرید اینترنتی پیچ خودکار خزینه استیل از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام آنلاین لیست قیمت روز پیچ سر صاف و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
  • نقد و بررسی

پیچ خودکار خزینه استیل
استاندارد:DIN7982
گرید: A270 .A480  -304 .316
از سایز 3 الی 6
در تمامی طول ها

پیچ خودکار خزینه استیل (پیچ خودکار تمام رزوه) یک پیچ با سر تخت چهارسو است. این پیچ نوکی تیز دارد و جز پیچ‌های خودکار به شمار می‌آید. منظور از پیچ خودکار پیچ‌هایی است که برای نصب آن‌ها به پیش حفاری نیازی نیست و به راحتی در سطوح مختلف وارد می‌شود.

خرید پیچ خودکار خزینه استیل DIN7982

پیچ سر صاف از جنس استیل ساخته شده است. استیل گریدی از فولاد با درصد کروم بالا است که خاصیت مقاومت به خوردگی و زنگزدگی دارد. به همین دلیل به این نوع پیچ‌ها پیچ خودکار سرخزینه استیل (استینلس استیل) و یا فولاد ضد زنگ می‌گویند. با توجه به خاصیت مقاومت به خوردگی این پیچ‌ها در کاربردهای بیرونی و کاربردهایی که اتصال در معرض هرگونه مواد شیمیایی است، مانند صنایع آب و فاضلاب، صنایع دریایی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده می‌شوند.

استیل خود گریدهای مختلفی دارد که شما می‌توانید پیچ خودکار خزینه استیل را در گریدهای 304, 313, A270, A480 از فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت خریداری کنید.

پیچ خودکار خزینه استیل دارای سایزبندی است. این سایزبندی به دلیل از این پیچ در کاربردهای مختلف است. سایزبندی پیچ خودکار خزینه استیل را مانند دیگر اتصال دهنده‌ها استانداردهای بین‌المللی انجام می‌دهند. استانداردی که برای پیچ سر صاف در ایران و بسیاری از دیگر کشورها استفاده می‌شود، استاندارد DIN 7982 است. در این سایزبندی قسمت‌ها و ابعاد مختلف پیچ همچون قطر سرپیچ، قطر بدنه پیچ سر صاف، طول پیچ، سایز رزوه و وزن پیچ سایزبندی شده‌اند.

برای مشاهده سایر محصولات پیچ خودکار تمام رزوه به بخش فروشگاه اینترنتی پیچ خودکار مراجعه کنید. همچنین برای خرید انواع پیچ سر خزینه به بخش محصولات مراجعه فرمایید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. 

 

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ خودکار