1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 8

خرید واشر خورشیدی استیل

خرید اینترنتی واشرخورشیدی استیل از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام آنلاین لیست قیمت روز واشر خورشیدی استیل و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
  • نقد و بررسی

واشرخورشیدی یا واشر ستاره ای اجزای کوچک و در عین حال حیاتی هستند که در مجموعه های مکانیکی و سیستم های بست استفاده می شوند. طراحی منحصر به فرد آن‌ها دارای دندانه‌هایی در امتداد محیط داخلی آن‌ها است که هدف خاصی را دنبال می‌کند: جلوگیری از شل شدن ناخواسته مهره‌ها و پیچ‌ها.

عملکرد اصلی واشرخورشیدی افزایش اصطکاک بین بست و سطحی است که آن را محکم می کند. این اصطکاک افزایش‌یافته از طریق دندانه‌هایی به دست می‌آید که روی سطوح جفت‌گیری، اعم از مهره یا سر پیچ و مواد زیرین، می‌گیرند.

کاربرد واشر خورشیدی در صنعت خودروسازی

در دنیای خودرو، جایی که ارتعاشات و حرکت ثابت امری عادی است، واشرهای قفل دندانه دار یا واشرخورشیدی به طور گسترده ای استفاده می شوند. آنها تضمین می‌کنند که اجزای حیاتی مانند موتورها، سیستم تعلیق و سیستم‌های اگزوز، حتی در مواجهه با تکان‌ها و لرزش‌های بی‌رحمانه، محکم می‌مانند.

تولیدی پیچ و مهره جهان پیچ صنعت سعی در فروش انواع پیچ و مهره با کیفیت بالا به قیمت عمده دارد. امکان خرید آنلاین قیمت انواع پیچ و مهره عمده و جزئی فراهم شده است.

واشر خورشیدی استیل
استاندارد:DIN6798 گرید: A270 .A480  -304 .316
از سایز 5 الی 20

برای خرید واشر با ما تماس حاصل فرمایید.

محصولات وابسته
برچسب ها : واشر