1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 13

خرید پیچ آلن سرخزینه استیل

اگر به دنبال تهیه پیچ آلن سرخزینه استیل میباشید تولیدی پیچ و مهره جهان پیچ صنعت با کیفیتی مرغوب این پیچ را تولید کرده است.


تولیدی پیچ آلن سرخزینه استیل

پیچ آلن سر خزینه استیل عرضه شده در تمامی طول ها توسط گروه صنعتی جهان پیچ. جهت دریافت لیست قیمت پیچ آلن با پشتیبانی در ارتباط باشید.
  • نقد و بررسی

پیچ الن (سرخزینه) استیل با گرید 304 و 316 و A2 70 , A4 80

پیچ آلن سرخزینه استیل یکی از چند نوع پیچ آلن است. این پیچ دارای سر تخت (خزینه) با سوکت شش ضلعی روی آن است. مشخصه همه پیچ‌های آلن وجود همین سوکت روی آن‌ها است. این پیچ از طریق قرار گرفتن آچار مخصوص آلن یا کلید آلن در داخل این سوکت و چرخاندن پیچ، باز و بسته می‌شود. بنابراین این پیچ گزینه مناسبی برای کاربردهایی است که فضا تنگ است و فضا برای بستن یا باز کردن پیچ با چرخاندن آچار وجود ندارد.

برای مشاهده کاتالوگ این محصول روی لینک زیر کلیک کنید

پیچ آلن خزینه

استاندارد پیچ آلن سرخزینه استیل

این پیچ از جنس استیل یا استینلس استیل ساخته شده است. استیل نوعی فولاد آلیاژی است که در ترکیب شیمیایی خود درصد بالایی کروم دارد. وجود این کروم باعث می‌شود که یک لایه اکسیدی مقاوم بر روی سطح فولاد تشکیل شود که مقاومت به خوردگی بالایی دارد. به همین دلیل به این فولاد آلیاژی فولاد ضد زنگ هم گفته می‌شود. بنابراین پیچ آلن سرخزینه استیل با داشتن مقاومت به خوردگی بالا برای استفاده در کاربردهایی که احتمال خوردگی و خراب شدن اتصال وجود دارد همچون ساخت سازه‌های آبی، بخش‌های بیرونی ساختمان‌ها، ساخت کشتی‌ها، صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، صنعت آب و فاضلاب و.... استفاده می‌شوند. جهان پیچ صنعت این پیچ را در گریدهای مختلف استیل 304، 316، A2 70 و A4 80 موجود دارد.

پیچ آلن سرخزینه استیل را در ابعاد و سایزهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. سایزبندی این پیچ بر عهده استانداردها است. آن‌ها ابعاد مختلف پیچ را سایزبندی کرده، بطوریکه در هر سایزی این ابعاد اندازه‌های مشخصی دارند. در نهایت این سایزبندی در قالب دستورالعمل‌هایی در اختیار تولید کنندگان قرار می‌گیرد تا الگوی تولید آن‌ها باشد. استاندارد DIN 7991 استانداردی است که برای پیچ آلن خزینه تعریف شده است. شما می‌توانید این پیچ را در سایزهای 3M تا M20 و در تمامی طول‌ها از فروشگاه اینترنتی جهان پیچ سفارش دهید.

یکی از محصولات پر فروش جهان پیچ، فروش انکر بولت HSA میباشد. حتما از آن دیدن کنید.

استاندارد: DIN 7991

از سایز: M3 تا M20

در تمامی طول ها

خرید پیچ سر خزینه با کیفیت و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی جهان پیچ

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ آلن