1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 140

خرید پیچ خودکار سرمته ای سرتخت (خزینه)

خرید اینترنتی پیچ خودکار سرمته ای سرتخت(خزینه) از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام آنلاین لیست قیمت روز پیچ خودکار سرمته ای خزینه و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
 

  • نقد و بررسی

پیچ خودکار سرمته ای در سه نوع سرتخت(خزینه)

برای مشاهده کاتالوگ این محصول کلیک کنید

پیچ خودکار سرمته ای سرتخت

پیچ خودکار سرمته ای سرتخت

پیچ خودکار سرمته‌ای سرتخت پیچی با سر تخت چهارسو، بدنه رزوه شده و سر یا نوک مته‌ای شکل است. همانطور که از اسم این پیچ پیداست، جز پیچ‌های خودکار به شمار می‌آید و برای نصب به پیش حفاری یا سوراخکاری اولیه نیاز ندارد.

برای باز و بسته کردن پیچ خودکار سرمته ای سرتخت از پیچ گوشتی چهارسو استفاده می‌شود. این پیچ‌ها در کاربردهایی که به یک سمت اتصال دسترسی داریم، استفاده می‌شود. از آنجا که این پیچ‌ها مستقیما وارد سطج مورد نظر می‌شوند و پیش حفاری برای آن‌ها صورت نمی‌گیرد، معمولا برای استفاده از سطوح نرم‌تری مانند چوب‌ استفاده می‌شوند. همچنین برای ایجاد درگیری بیشتر با سطح اتصال، پیچ خودکار سرمته ای سرتخت دارای رزوه‌هایی تیز و با زاویه مناسب هستند. این پیچ یکی از کاربردی‌ترین انواع پیچ و مهره است.

پیچ خودکار سرمته ای سرتخت

پیچ خودکار سرمته ای سرتخت دارای سایز بندی است. یعنی این پیچ در سایزهای مختلفی موجود است. سایز بندی پیچ و مهره‌ها را شرکت‌های استاندارد انجام می‌دهند و به عنوان دستورالعملی در اختیار تولید کنندگان پیچ و مهره قرار می دهند. در سایز بندی پیچ خودکار سرمته ای سرتخت، ابعاد مختلف این پیچ مانند قطر سرپیچ، قطر بدنه پیچ، طول پیچ، طول بخش رزوه شده و ابعاد رزوه مورد نظر قرار گرفته و برای آن‌ها در هر سایز مقادیری مشخص در نظر گرفته می‌شود. این تنوع در سایز پیچ خودکار سرمته ای سرتخت باعث شده شما به سایز مناسب کاربردتان دسترسی داشته باشید.

پیچ خودکار سرمته ای سرتخت برای قابلیت استفاده در کاربردهای مختلف، از مواد مختلفی تولید می‌شود. فولاد ساده کربنی، استینلس استیل (استیل) و فولاد گالوانیزه رایج‌ترین مواد برای استفاده درساخت پیچ خودکار سرمته ای سرتخت است. با توجه به کاربردی که پیچ در آن استفاده می‌شود، پیچ را در جنس مناسب آن کاربرد انتخاب کنبد.

 

پیچ خودکار سرمته ای در سه نوع سرتخت(خزینه)، واشردار و سرگرد می باشد این نوع پیچ ها در سه سایز 3.9mm,4.2mm,4.8mm  و از طول 13mm به بالا می باشند. پیچ خودکار سرمته ای سرتخت به دلیل داشتن خزینه، همسطح کار می شود این نوع پیچ ها به دلیل داشتن نوک مته ای بسیار راحت مورد استفاده قرار می گیرد. خرید پیچ سر خزینه در انواع مختلف را با محصولات جهان پیچ تجربه کنید. 

سایز ها : 3.9mm تا 4.2mm

 

برای خرید انواع پیچ خودکار به بخش محصولات سایت جهان پیچ صنعت مراجعه کنید و محصول خود را سفارش دهید.