1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 142

خرید پیچ خودکار سرمته سرگرد - قیمت‌ رقابتی

خرید پیچ خودکار سرمته سرگرد با بهترین کیفیت و قیمت از جهان پیچ صنعت. انواع پیچ های سرمته ای خودکار در سایزها و جنس های مختلف. ارسال سریع به سراسر کشور.


برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.

  • نقد و بررسی

پیچ خودکار سرمته سرگرد پیچی است با بدنه رزوه شده مانند دیگر پیچ‌ها که دارای سر گرد شیار دار و انتها یا نوک مته‌ای شکل است. این پیچ جز پیچ‌های خودکار است زیرا در هنگام نصب نیاز نیست محل اتصال را از قبل سوراخکاری کرد. این پیچ دارای شیار دو سو است که برای باز و بسته کردن آن می‌توان از پیچ گوشتی دو سو استفاده کرد.

خرید پیچ خودکار سرمته سرگرد

پیچ خودکار سرمته سرگرد مانند دیگر پیچ‌های خودکار در اتصالاتی که به یک سمت آن دسترسی داریم و امکان دسترسی به سمت دیگر اتصال و استفاده از مهره برای محکم کردن اتصال وجود ندارد، استفاده می‌شود. بنابراین خود به تنهایی مسئول ایجاد استحکام اتصال است.

نحوه اتصال پیچ خودکار سرمته سرگرد به این صورت است که ابتدا محل اتصال مشخص می‌شود. سپس پیچ در سر ابزار مخصوصی همچون مته یا دریل قرار می‌گیرد و با اعمال نیرو و فشار کافی وارد سطح اتصال می‌شود.

پیچ خودکار سرمته سرگرد در صنعت ساختمان سازی، انواع سازه‌های سبک و سنگین، سوله سازی، وسایل و قطعات پلاستیکی، ساخت و مونتاژ ماشین آلات سبک و سنگین صنعتی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیچ خودکار سرمته سرگرد دارای سایز بندی است و شما می‌توانید آن را در سایز دلخواه و مورد نیازتان تهیه کنید. سایزبندی این پیچ طبق دستورالعمل‌هایی که توسط استانداردهای جهانی تعیین می‌شوند، انجام می‌شود و تولید کنندگان در سراسر جهان موظف به رعایت آن هستند. در سایزبندی این پیچ ابعاد آن یعنی قطر سر پیچ، قطر بدنه آن، طول پیچ، طول بخش رزوه و ابعاد رزوه آن سایزبندی می‌شوند.

از دیگر خصوصیات پیچ خودکار سرمته سرگرد این است که می‌توانید آن را از جنس‌های مختلفی خریداری کنید. استفاده از این پیچ در صنایع مختلف این نیاز را ایجاد کرده است که آن را از مواد مختلف با ویژگی‌های متفاوتی بسازند. پیچ خودکار سرمته سرگرد را بطور معمول از فولاد کربنی، استیل و فولاد گالوانیزه تولید می‌کنند. فولاد گالوانیزه و استیل برای کاربردهایی است که اتصال در معرض رطوبت و یا مواد شیمیایی است و پیچ فولادی ساده برای کاربردهای معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیچ خودکار سرمته ای در سه نوع سرتخت(خزینه)، واشردار و سرگرد می باشد این نوع پیچ ها در سه سایز 3.9mm,4.2mm,4.8mm و از طول 13mm به بالا می باشند. پیچ خودکار سرمته ای سرتخت به دلیل داشتن خزینه، همسطح کار می شود این نوع پیچ ها به دلیل داشتن نوک مته ای بسیار راحت مورد استفاده قرار می گیرد. 

برای مشاهده سایر محصولات پیچ خودکار به بخش فروشگاه جهان پیچ صنعت مراجعه کنید. 

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه نمایید. 

سایز : 3.9 تا 4.2mm

برچسب ها : پیچ خودکار