1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 145

خرید رول بولت

خرید اینترنتی رول بولت باکیفیت از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام قیمت جزئی و کیلویی بدون واسطه رول بولت ارزان و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875

  • نقد و بررسی

رول بولت

رول بولت ها مدل های مختلفی از قبیل زمینی، دیواری، سقفی، HSA, HKD و ...دارند که از سایز 6mm تا 30mm موجود می باشد و برای منظورهای مختلفی همچون نصب صفحات فلزی(plate) بر روی دیوار و یا نصب انواع سازه، دستگاه های صنعتی و... بر روی زمین می باشد مورد استفاده قرار میگیرند.

سایز 6mm تا 30

 

رول بولت یکی از انواع اتصال دهنده‌هایی است که در دسته اتصال دهنده‌های سازه‌ای و ساختمانی قرار دارد. در واقع از این نوع اتصال دهنده برای ایجاد اتصال در سطوحی مانند سیمان، بتن، سنگ، بلوک، آجر و... است. در واقع رول بولت‌ها واسط‌هایی برای اتصال اجزا و تججهیزات مختلف در این سطوح است.

رول بولت در انواع مختلف رول بولت دیواری، زمینی و سقفی طراحی و تولید شده‌اند و هریک در کاربردهای مختلفی استفاده می‌شوند.

رول بولت از چهار بخش مختلف و مجزا تشکیل شده است. اولین جز یک رول بولت استوانه‌ای شیار دار است.پیچ، مهره و واشر دیگر اجزای رول بولت هستند. این چهار جز در کنار یکدیگر اتصالی با دوام و با استحکام بالا فراهم می‌‌کنند.

نحوه نصب رول بولت به این گونه است که ابتدا محل نصب در سطح اتصال متناسب با سایز استوانه شیاردار، پیش حفاری می‌شود. سپس گرد و غبار ناشی از حفاری تمیز می‌شود. استوانه وارد سطح اتصال می‌شود. سپس پیچ، واشر و مهره در محل اتصال قرار می‌گیرند و در جهت مناسب چرخانده می‌شود. مکانیزم اتصال در رول بولت‌ معمولا انبساطی است. یعنی رول بولت پس از قرار گرفتن در سوراخ یا حفره ایجاد شده  و چرخاندن در جهت مناسب دچار انبساط شده و به دیواره حفره نیرو وارد کرده و به این صورت اتصالی با استحکام بالا ایجاد می‌کند.

رول بولت در جنس‌های مختلفی در بازار موجود است. رایج‌ترین نوع این اتصال دهنده، روبل بولت فولادی، گالوانیزه و استیل است. هریک از این اتصال دهنده‌ها دارای خواص و ویژگی‌های خاصی هستند و در کاربردهای خاصی هم استفاده می‌شوند. بنابراین هنگام انتخاب و خرید رول بولت باید به جنس آن و مطابقت جنس اتصال دهنده با شرایط کاربرد خود، دقت کنید.

رول بولت مانند سایر اتصال دهنده‌ها در سایزهای مختلفی تولید و عرضه می‌شود و شما امکان خرید آن در سایزهای مختلف را دارید. شما می‌توانید رول بولت را در سایزهای 6mm الی 30 mm از فروشگاه جهان پیچ صنعت سفارش دهید.

mm

برچسب ها : رول بولت