1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 146

خرید مهره آهنی سیاه (خودرنگ) - سایز M3 تا M64

خرید مهره شش گوش آهنی با DIN934 و کلاس 6 به صورت خودرنگ با ارزان ترین قیمت، فروش مهره آهنی سیاه در سایزهای مختلف
  • نقد و بررسی

مهره شش گوش آهنی با DIN934 و کلاس 6 در دو نوع گالوانیزه و سیاه (خودرنگ) از سایر 2mm به بالا موجود می باشد مهره آهنی جزو ارزانترین‌ مهره های موجود در بازار و به نسبت جزو پر مصرف ترین مهره ها می باشد. این نوع مهره به دلیل استحکام کمتر نسبت به مهره های خشکه بیشتر در مصنوعات و سازه های سبک مورد استفاده قرار می گیرند.

مهره آهنی سیاه رنگ مهره‌ای شش گوش و از جنس آهن است. از آنجا گه این مهره هیچ روکشی ندارد و پوشش دهی خاصی روی آن انجام نشده است، رنگ آن سیاه است و در اصطلاح به آن مهره آهنی خودرنگ می‌گویند. مهره‌های آهنی در اتصال معمولا به همراه پیچ‌های شش گوش آهنی استفاده می‌شوند.

مهره آهنی از جنس آهن ساخته شده است. این مهره پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربردها است. اما از آنجا که آهن خواص مکانیکی نسبتا ضعیفی دارد، برای کاربردهایی که مهره تحت کشش، فشار و سایش باشد، آن‌ها مناسب نیستند. همچنین این مهره‌ها مقاومت خوردگی ضعیفی دارند و در مجاورت رطوبت بلافاصله دچار خوردگی و زنگ زدگی می‌شوند. گاهی برای بهبود خواص مهره‌های آهنی آن‌ها را پوشش دهی می‌کنند. اما مهره آهنی سیاه (خودرنگ) هیچگونه آبکاری، روکش و پوششی ندارند.

مهره آهنی سیاه دارای کاربردهای زیادی در صنعت است. این مهره در محیط‌های بدون رطوبت و مواد شیمیایی و همچنین کاربردهایی که قعه تحت کشش و فشار نباشد، به خوبی قابل استفاده است. برخی از کاربردهای مهره آهنی سیاه شامل لوازم خانگی، صنعت ساختمان سازی، تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی، صنعت خودروسازی، حمل و نقل، راه آهن و قطارسازی و... است.

مهره آهنی سیاه را می‌توانید در سایزهای مختلف از فروشگاه جهان پیچ صنعت تهیه کنید. پیچ آهنی مانند دیگر اتصال دهنده‌ها سایزبندی شده است و در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. در واقع با توجه به کاربرد این مهره، هر سایز از آن مناسب استفاده برای کاربردی خاص است. در نظر داشته باشید که سایز مهره باید متناسب با سایز پیچی که مهره روی آن بسته می‌شود، باید انتخاب شود. البته در بیشتر فروشگاه‌ها این محصولات، یعنی پیچ و مهره‌ها با یکدیگر فروخته می‌شوند. استانداردی که سایزبندی پیچ آهنی را تعریف می‌کند، استاندارد Din 934  است. بر طبق این استاندارد در هر سایز مشخص از این مهره، ابعاد مختلف مهره مانند آچارخور مهره، ارتفاع آن، قطر و وزن مهره، اندازه‌های مشخصی دارند.

 

استاندارد : DIN934

سایز : از 2mm به بالا

برچسب ها : مهره