1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 147

خرید مهره آهنی گالوانیزه DIN 1587 قیمت آنلاین

خرید اینترنتی مهره آهنی گالوانیزه DIN 1587 در سایزهای 3mm به بالا با پوشش گالوانیزه با کیفیت بدون آبکاری با ارسال به سراسر کشور کوتاه ترین زمان ممکن 

  • نقد و بررسی

مهره آهنی گالوانیزه

مهره سربسته با DIN 1587 از سایز 3mm به بالا با پوشش گالوانیزه می باشد این نوع مهره به دلیل سر بسته بودن بیشتر در نمای سازه ها برای زیبا بودن مورد استفاده قرار می گیرد.

استاندارد : DIN 1587

سایز : از 3mm به بالا

مهره آهنی گالوانیزه مهره‌ای شش گوش از جنس آهن است. مهره آهنی برای افزایش استحکام اتصال بر روی پیچ آهنی بسته می‌شود. مهره آهنی در دو مدل سیاه یا خود رنگ (بدون آبکاری) و مهره گالوانیزه موجود هستند. به مهره آهنی گالوانیزه مهره سفید هم گفته می‌شود.

مهره آهنی به خودی خود دارای استحکام پایین و مقاومت به خوردگی ضعیف است. اما در بسیاری از کاربردها، مهره باید تحت بار و فشار و یا در معرض رطوبت باشد. در این شرایط مهره آهنی پاسخگوی کاربرد نیست. از اینرو نیاز است خواص مهره آهنی بهبود یابند. یکی از روش‌های بهبود خواص، آبکاری گالوانیزه است. مهره آهنی گالوانیزه هم استحکام بالاتری دارد و هم مقاومت به خوردگی و زنگ زدگی آن، بالاتر است.

 با توجه به بهبود این خواص، محدوده کاربرد مهره آهنی گالوانیزه وسیع‌تر است. آن‌ها قابلیت استفاده در کاربردهای بیرونی و محیط‌های مرطوب را دارند. همچنین باتوجه به اینکه خواص مکانیکی آن‌ها بهبود یافته، تا حدودی قابلت تحمل فشار و کشش را دارند. اما حد آن بسیار کمتر از مهره‌های فولادی است.

مهره آهنی گالوانیزه معمولا در دو گرید استحکامی 4.6 و 5.6 موجود هستند. بنابراین استحکام کششی آن‌ها در حد 400 و 500 مگا پاسکال است و استحکام تسلیم دو گرید مهره، 60 درصد استحکام کششی آن‌ها است.

مهره آهنی گالوانیزه را در سایزهای بالاتر از 3 mm می‌توانید از فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت سفارش دهید. این مهره طبق استاندارد آلمانی DIN 1588 سایزبندی شده است. این استاندارد تمامی ابعاد پیچ‌ها و مهره‌ها را سایزبندی می‌کند و استانداردی بسیار دقیق و مهندسی شده است. بطوریکه در بسیاری از کشورها مبنای سایزبندی اتصال دهنده‌ها و پیچ و مهره‌ها است. مهره آهنی گالوانیزه را درسایز مناسب کاربرد خود به صورت جزیی و کیلویی از جهان پیچ صنعت خریداری کنید.

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه نمایید. 

برچسب ها : مهره