1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 149

خرید مهره سربسته (مهره گنبدی) DIN 1587 قیمت به روز

خرید اینترنتی مهره سربسته استاندارد DIN 1587 با پوشش گالوانیزه، فروش مهره گنبدی شکل در سایزهای مختلف ارسال به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن 
  • نقد و بررسی

مهره سربسته با DIN 1587 از سایز 3mm به بالا با پوشش گالوانیزه می باشد این نوع مهره به دلیل سر بسته بودن بیشتر در نمای سازه ها برای زیبا بودن مورد استفاده قرار می گیرد. مهره واشر دار دارای انواع دیگری می باشد، شما با بازدید از صفحه خرید مهره می توانید دیگر انواع این نوع از مهره را ببینید.

مهره سربسته نوعی مهره است که انتهای آن به صورت هرمی شکل بسته است. این مهره را به دلیل شکل ظاهری آن، با نام مهره گنبدی هم می‌شناسند. در واقع این مهره مانند مهره شش گوش است که در انتهای آن یک بخش گنبدی شکل بسته وجود دارد.

انتهای بسته این مهره سبب شده است که از آن برای کاربردهایی که نمی‌خواهیم شلوغی و نامرتبی اتصال پیچ و مهره مشخص باشد استفاده می‌کنیم. در واقع از انواع مهره سربسته در جاهایی که زیبایی و تمیزی اتصال برای ما اهمیت دارد استفاده می‌شود.

 از اهداف دیگر استفاده از این مهره، برای حفاظت از پیچ در برابر ضربه، آلودگی‌ها و خوردگی است. در واقع وقتی انتهای مهره بسته است، پیچ در معرض عوامل خارجی قرار نمی‌گیرد و این عامل آن را در برابر صدمات جوی و محیطی حفظ می‌کند.

از جمله کاربردهای انواع مهره سربسته می‌توان به صنعت خودروسازی، ساخت دوچرخه، انواع دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی، اسباب بازی‌های کودکان، لوازم خانگی و... اشاره کرد.

مهره سربسته یا گنبدی به دلیل استفاده‌هایی که در کاربردهای مختلف دارد، نیاز است که ویژگی‌های مناسب آن کاربرد را داشته باشد. از اینرو این مهره را در سایزهای متنوع و از مواد مختلفی، تولید می‌کنند. این مهره را از جنس فولاد ساده کربنی، گالوانیزه، استینلس استیل، برنج و پلاستیک، می‌توانید در بازار این پیچ و مهره‌ها تهیه کنید. انتخاب جنس مهره گنبدی وابسته به کاربرد شما است. به عنوان مثال در کاربردهایی که مهره در معرض رطویت و یا محیط‌های شیمیایی است، مهره استیل و گالوانیزه مناسب هستند. مهره برنجی را در کاربردهایی استفاده کنید که ظاهر اتصال و زیبایی آن اهمیت دارد.

استانداردهای مختلفی برای سایزبندی مهره سربسته بر اساس جنس این مهره تعریف می‌شود.  استاندارد مهره سربسته شامل DIN1587 ، DIN1589 ، Din 917 و  Din 986 است. در هریک از این استانداردها ابعاد مختلف مهره سربسته مانند آچارخور مهره، ارتفاع مهره، ارتفاع گنبد مهره و وزن مهره، مدنظر قرار داده شده و سایزبندی می‌شوند. برای خرید مهره سربسته بلند استیل با کارشناسان بخش فروش جهان پیچ تماس بگیرید. 

 

استاندارد : DIN 1587

سایز : 3mm به بالا

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه نمایید. 

برچسب ها : مهره