1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 1554

خرید پیچ ورشویی در سایزهای 1/2 تا 4 اینچ

تامین و عرضه پیچ ورشویی در سایزهای سایز 1/2 اینچ تا ۴ اینچ در فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت. برای اطلاع از قیمت و خرید پیچ ورشویی رزوه درشت و ریز با ما تماس بگیرید. 
 
  • نقد و بررسی

پیچ ورشویی یکی از انواه پرکاربرد پیچ و مهره است. شکل ظاهری این پیچ مانند استوانه ای با رزوه است. جنس این پیچ ازفولاد بوده و دارای مقاومت بسیاری بالایی است. جهت استعلام قیمت و خرید پیچ ورشویی با مشاورین بخش فروش جهان پیچ صنعت تماس بگیرید.

خرید پیچ ورشویی 

پیچ ورشویی نوعی پیچ با بدنه استوانه‌ای رزوه شده، سر گرد با شیار دو سو و انتهای مسطح است. تفاوت پیچ ورشویی با سایر پیچ‌ها در شکل رزوه و یا نحوه رزوه کردن آن‌هاست. این پیچ‌ها معمولا به صورت استوانه‌ای یا همان ورشویی رزوه می‌شوند. از آنجا که رزوه پیچ ورشویی با پیچ‌های معمولی متفاوت است و باید همیشه رزوه پیچ و مهره با یکدیگر متناسب باشند، باید به همراه پیچ ورشویی از مهره‌های ورشویی هم استفاده کرد.

عمده کاربرد پیچ ورشویی در ساخت و نصب لوسترها، آویزهای تزیینه سقف و دیوار، ساخت و نصب کلیدها و پریزهای برق، ساخت انواع شلف‌ها و قفسه‌ها و... است.

پیچ ورشویی را معمولا از جنس فولاد ساده کربنی، استینلس استیل و فولاد گالولنیزه می‌سازند. هر یک از این مواد ویژگی‌های خاص خود را دارند و پیچ‌های ساخته شده از آن‌ها در کاربردهایی خاص استفاده می‌شوند. به عنوان مثال پیچ ورشویی استیل دارای خاصیت مقاومت به خوردگی ذاتی است. اما پیچ فولادی خواص مکانیکی قوی اما مقاومت به خوردگی پایینی دارد و برای استفاده در کاربردهایی که در معرض خوردگی قرار دارد و برای افزایش مقاومت به خوردگی آن، مدل گالوانیزه آن ساخته شده است. پس شما باید با شناخت پیچ‌های ورشویی از جنس‌های مختلف، پیچ مناسب کاربرد خود را انتخاب کنید.

پیچ ورشویی علاوه‌بر تنوع در جنس، در سایزهای مختلفی هم طراحی شده‌اند. سایزبندی پیچ ورشویی همانند دیگر پیچ و مهره‌ها را سازمان استانداردها تعیین می‌کنند. اینکار با هدف یکسان بودن سایز پیچ و مهره‌ها در سراسر جهان انجام می‌شود. در سایزبندی پیچ ورشویی، اعادی از این پیچ مانند قطر سر پیچ، ضخامت سر پیچ، قطر بدنه پیچ، طول بدنه، وزن پیچ و ابعاد رزوه آن، مورد نظر قرار گرفته و در هر سایز مقادیر مشخصی برای آن‌ها تعریف می‌شود. تنوع سایز و جنس پیچ‌های ورشویی سبب امکان استفاده از آن‌ها در کاربردهای مختلف شده است.

 

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه نمایید.