1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 158

خرید پیچ کناف - نمایندگی فروش پیچ کناف در تهران و کرج

خرید پیچ کناف در سایزهای مختلف با کیفیت درجه یک در فروشگاه جهان پیچ صنعت، ارسال به سرتاسر کشور، مشاوره رایگان خرید محصول 
  • نقد و بررسی

پیچ کناف پیچی خودکار است. این پیچ‌ها برای نصب در محل اتصال به سوراخکاری اولیه نیازی ندارند و به واسطه نوک تیزی که دارند، مستقیما در سطح اتصال وارد می‌شوند. این نوع پیچ همانطور که از اسمش پیداست بطور عمده برای نصب اتصالات کناف که اتصالاتی گچی با پایه فلزی هستند، استفاده می‌شود. اما این تنها کاربرد پیچ کناف نیست، از این پیچ برای اتصال صفحات چوبی، صفحات فلزی به چوبی، اتصال سقف و دیوار کاذب، دکوراسیون و... است.

پیچ کناف دارای سر تخت و چهارسو است و نوک تیزی دارد. رزوه‌های این پیچ دارای عمق زیادی هستند و در واقع رزوه‌های تیزی دارند. این رزوه‌ها باعث ایجاد درگیری بیشتر پیچ با سطح اتصال می‌شود و استحکام بالایی را فراهم می‌کند. از آنجا که به همراه این پیچ از مهره برای استحکام اتصال استفاده نمی‌شود، خود پیچ از طریق هندسه و این رزوه‌های عمیق، این استحکام را فراهم می‌کند.

جهان پیچ صنعت عرضه کننده پیچ کناف در سایزهای مختلفی مطابق با استانداردهای بین‌المللی است. ابعاد هر سایز از این پیچ مانند قطر سر پیچ، قطر بدنه پیچ، طول پیچ، ابعاد رزوه و وزن پیچ، دارای اندازه‌های مختلفی است. شما باید پیچ کناف را متناسب با کاربرد خود انتخاب کنید. هر سایز پیچ تحمل وزن مشخصی دارد، بنابراین باید سایز پیچ را متناسب با وزنی باشد که این پیچ قرار است تحمل کند.  زیرا اگر به پیچی بیش از حد تحملش بار اعمال شود، اتصال معیوب شده و پیچ کنده خواهد شد.

پیچ و مهره کناف از جنس‌های مختلفی در بازار موجود است. تنوع در ساخت این پیچ از جنس مختلف به دلیل امکان استفاده آن در کاربردهای مختلف است. پیچ کناف فولادی، استیل، فولادی گالوانیزه و فولادی سیاه کاری شده پرکاربردترین نوع پیچ کناف هستند. هریک از این پیچ‌ها با توجه به ویژگی‌هایی که دارند برای استفاده در کاربردی خاص مناسب هستند. 

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه نمایید.