1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 160

پیچ کبریتی - قیمت پیچ دنده کبریتی آهنی - خشکه و استیل

جهت استعلام قیمت و خرید پیچ کبریتی 1 تا 3 متر دارای استاندارد DIN 103 به فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت مراجعه کنید. فروش انواع پیچ دنده کبریتی با قیمت مناسب 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875
  • نقد و بررسی

پیچ دنده کبریتی یا دنده ذوزنقه‌ای به پیچی اطلاق می‌شود که سطح مقطع رزوه‌های آن ذوزنقه‌ای است. زاویه بین رزوه‌ها در پیچ کبریتی در حدور 30 درجه و شیبدار است.

این هندسه خاص در پیچ کبریتی سبب ایجاد ویژگی‌هایی همچون استحکام کششی و فشاری بالا، قابلیت تحمل وزن زیاد، مقاومت به سایش و اصطکاک مطلوب، مقاومت به ضربه قابل قبول می‌شود.

پیچ کبریتی

پیچ‌های کبریتی معمولا از نوع پیچ‌های متری هستند، این پیچ‌ها به صورت میلگردهای رزوه شده‌ای هستند که در سایزهای مختلفی برش داده شده و موجود هستند. همچنین این پیچ در سه مدل دنده ریز، درشت و استاندارد تولید و بازار موجود هستند. انتخاب ابعاد پیچ و ابعاد رزوه آن، وابست به کاربرد شماست.

پیچ‌ کبریتی را از مواد مختلف جهت استفاده در کاربردهای متفاوت تولید می‌کنند. پرکاربردترین پیچ‌های کبریتی پیچ‌های آهنی، خشکه (فولادی) و استیل( فولاد ضد زنگ) هستند. بسته به حوزه کاربرد خود نوع مناسب پیچ متری کبریتی را انتخاب کنید. پیچ کبریتی آهنی برای کاربردهای معمولی استفاده می‌شود. پیچ کبریتی خشکه مناسب کاربردهایی است که اتصال تحت نیرو و فشار است و استحکام بالا نیاز است و پیچ‌های استیل برای کاربردهایی است که پیچ تحت رطوبت و مواد شیمیایی است.

محصولات بیشتر: پیچ شیروانی استیل نوک تیز

پیچ و مهره دنده ذوزنقه در صنایع مختلفی همچون ساخت انواع ماشین آلات صنعتی، ساخت انواع سازه‌ها مانند پل‌ها، تونل‌ها، صنایع کشاورزی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیچ کبریتی فولادی

انواع مختلفی از پیچ های کبریتی فولادی وجود دارد که هر کدام برای اهداف خاصی طراحی شده اند. پیچ های چوبی اجزای چوبی را محکم می کنند، پیچ های ماشینی در ماشین آلات حیاتی هستند و پیچ های خودکار نصب را ساده می کنند. درک این انواع برای انتخاب پیچ مناسب برای یک کار مشخص بسیار مهم است.

استحکام و دوام ذاتی فولاد آن را به ماده ای ایده آل برای پیچ ها تبدیل کرده است. علاوه بر این، پیچ‌های فولادی مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی از خود نشان می‌دهند و طول عمر را حتی در محیط‌های چالش‌برانگیز تضمین می‌کنند. تطبیق پذیری آنها جذابیت آنها را در صنایع مختلف افزایش می دهد.

انتخاب پیچ کبریتی فولادی مناسب شامل در نظر گرفتن عواملی مانند سازگاری مواد، اندازه و رزوه است. یک پیچ نامتناسب می تواند یکپارچگی سازه یا ماشین آلات را به خطر بیندازد.

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه نمایید.