1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 169

مرکز فروش پیچ و مهره پلاستیکی - قیمت 1403

خرید اینترنتی پیچ و مهره پلاستیکی از جهان پیچ صنعت. انواع پیچ و مهره پلاستیکی در سایزهای مختلف ارسال به سراسر کشور 
شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875
  • نقد و بررسی

پیچ و مهره پلاستیکی نوعی از پیچ و مهره‌ها است که از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند. در ساخت پیچ و مهره‌ها، از تمامی انواع پلاستیک‌ها نمی‌توان استفاده کرد. تنها تعدادی از پلاستیک‌ها هستند که قابلیت استفاده در صنعت پیچ و مهره را دارند. پلی آمید، پلی اتیلن، پی وی سی، فنولیک و نایلون از جمله پلاستیک‌هایی هستند که برای ساخت پیچ و مهره استفاده می‌شوند.

مرکز فروش پیچ و مهره پلاستیکی

پیچ و مهره پلاستیکی از بسیاری جهات با پیچ و مهره‌های فلزی قابل مقایسه هستند و می‌توانند جایگزین مناسبی برای اتصال دهنده‌های فلزی باشند. اما برای کاربردهایی که اتصال تحت بارگزاری و تنش، ضربه و سایش است، پیچ و مهره‌های پلاستیکی گزینه مناسبی نیستند، زیرا آن‌ها دارای خواص مکانیکی ضعیفی هستند.

ویژگی‌هایی از پلاستیک‌ها که موجب استفاده از آن‌ها به عنوان پیچ و مهره شده است، شامل موارد زیر است:

  • قیمت مناسب: یکی از مهم‌ترین فاکتور در خرید پیچ و مهره‌‌ها، به خصوص در تعداد بالا، قیمت آن‌ها است. یکی از ویژگی‌های مهم پیچ و مهره‌های پلاستیکی، قیمت مناسب آن‌ها نسبت به پبچ و مهره‌های فلزی است.
  • مقاومت به خوردگی بالا: یکی از بزرگترین مشکلات پیچ و مهره‌های فلزی (آهنی و فولادی)، مقاومت به خوردگی پایین آن‌ها است. آن‌ها در مجاورت رطوبت و محیط‌های خورنده زنگ می‌زنند و خورده می‌شوند. این باعث کاهش دوام و طول عمر آن‌ها می‌شود و هم می‌تواند خطر آفرین باشد و هم از نظر مالی هزینه بر است. اما پلاستیک‌ها در این محیط‌ها، مقاومت به خوردگی خوبی ارائه می‌کنند.
  • سبک بودن: از پارامترهای مهم پلاستیک‌ها، سبک بودن آن‌ها نسبت به فلزات است. بنابراین پیچ و مهره‌های فلزی در کاربردهایی که وزن اتصال مهم است، مانند صنایع هوایی و هوافضا، اسباب بازی‌ها و... استفاده می‌شوند.

پیچ آلن پلاستیکی

انواع مختلف پیچ و مهر‌ه‌ها را از نظر مدل و سایز، از جنس پلاستیک‌های مختلف ذکر شده، می‌سازند. بنابراین وقتی صحبت از پیچ و مهره پلاستیکی می‌شود، به نوع خاصی اشاره نداریم.

اگر قصد خرید پیچ و مهره پلاستیکی را دارید، کافی است به سایت جهان پیچ صنعت مراجعه کنید. این مجموعه انواع مختلف پیچ و مهره را به سراسر کشور، بدون محدودیت در مقدار، عرضه می‌کند.

پیچ آلن پلاستیکی, یکی از ابزارهای کاربردی برای اتصال قطعات با هم، از جمله پیچ‌ها و مهره‌ها است. این ابزار کوچک اما حیاتی از مجموعه‌ای از کلیدها و ابزارهای دستی به شمار می‌آید که در تعمیرات خانگی و صنعتی کاربرد دارد.

در ابتدا، باید با مفهوم پیچ آلن پلاستیکی آشنا شویم. پیچ آلن ، ابزاری است که با آن می‌توان قطعاتی را با یکپارچه کرد یا از هم جدا کرد. این ابزار با استفاده از مهره‌های گوناگون در اندازه‌ها و شکل‌ها کار می‌کند.

پیچ آلن پلاستیکی از جنس پلاستیک سخت و مقاوم ساخته شده است. این نوع پیچ آلن به خاطر ویژگی‌های خاص خود، در برخی موارد بهتر از نسخه‌های فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.