1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 170

خرید پیچ شش گوش واشردار DIN 6921 و DIN 47 (قیمت 1403)

خرید پیچ شش گوش واشردار در استانداردهای DIN 6921 و  DIN 47 با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک. ارسال به سرتاسر ایران در کوتاه ترین زمان ممکن
شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875
  • نقد و بررسی

پیچ شش گوش واشردار همانطور که از اسمش مشخص است، از خانواده پیچ‌ شش گوش است. تفاوت این پیچ با پیچ‌های شش گوش معمولی در این است که در زیر سر یا گل پیچ یک بخش اضافی، مانند واشری متصل به پیچ طراحی شده است.  این بخش اضافی واشر مانند تا حدودی نقش واشر را در اتصال ایفا می‌کند. بر خلاف تصور، قسمت اضافی، مشکلی برای باز و بسته کردن پیچ با آچار، ایجاد نمی‌کند.

برای مشاهده کاتالوگ این محصول کلیک کنید 

پیچ شش گوش استیل

خرید پیچ شش گوش واشردار

وجود واشر در زیر گل پیچ باعث شده است که این پیچ‌ها اتصالاتی با استحکام و ایمنی بالاتری ارائه کنند. استحکام بالا از توزیع نیروی اعمالی بر روی سطح بیشتری توسط بخش واشر مانند، ناشی می‌شود. این پیچ در برابر ارتعاشات، نسبت به پیچ شش گوش معمولی مقاوم‌تر است و به راهتی شل و باز نمی‌شود. درواقع بخش واشر مانند ارتعاشات وارد شده به پبچ را تا حدودی جذب کرده و پیچ در اثر این لرزش‌ها شل و باز نمی‌شود. از مزیت‌های دیگر پیچ شش گوش واشردار نسبت به پیچ‌های شش گوش معمولی، درزگیر بودن آن است. حضور این بخش واشرمانند زیر گل پیچ از نشت انواع سیالات از محل اتصال، جلوگیری می‌کند.

پیچ شش گوش واشردار را در جنس‌های مختلفی، می‌توانید در بازار پیدا کنید. کاربردهای زیاد این پیچ  در صنایع ، سبب طراحی آن از جنس‌های مختلفی شده است. این پیچ را  از جنس‌های مختلفی همچون آهن، فولاد کربنی ، خشکه (فولاد با درصد کربن متوسط و بالا)، استینلس استیل و گالوانیزه تولید می‌کنند تا پاسخگوی نیازهای این کاربردها باشند. انتخاب جنس پیچ ، از مهم‌ترین فاکتورهای استفاده از پیچ و مهره‌هاست و باید بر اساس کاربرد و نیازهای آن صورت بگیرد. جهان پیچ صنعت پیچ شش گوش واشردار را در جنس آهنی با گرید استحکامی 5.8 و فولادی یا خشکه در دو گرید استحکامی 8.8 , 10.9  عرضه می‌کند.

بعلاوه پیچ شش گوش واشردار را همچون دیگر پیچ و مهره‌ها، در سایزهای مختلفی تولید می‌کنند. این سایزها را استانداردهای بین المللی تعریف می‌کنند. دو استاندارد  DIN 6921 و  DIN 47 استانداردهایی هستند که برای سایزبندی پیچ واشردار شش گوش، استفاده می‌شوند. فروشگاه جهان پیچ صنعت، این پیچ را در سایزهای مختلف آن، عرضه می‌کند. برای خرید پیچ شش گوش واشدار از سراسر کشور، تنها کافی است به سایت جهان پیچ مراجعه کنید و پیچ را در جنس و سایز موردنظرتان، سفارش دهید.

برای خرید واشر با ما تماس حاصل فرمایید.