1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 172

خرید پیچ و مهره پلی آمید - مشخصات و قیمت 1403

خرید پیچ و مهر ه پلی آمید از جنس پلاستیک در سایزهای مختلف با قیمت ارزان - ارسال به سراسر ایران در مدت زمان کوتاه 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875


 
  • نقد و بررسی

پیچ و مهره پلی آمید به گروهی از پیچ و مهره‌ها گفته می‌شود که از جنس پلاستیک پلی آمید ساخته می‌شوند. این نوع پیچ و مهره‌ها که نسبت به انواع فلزی قدمت کمتری دارند، با توجه به ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهند، در کاربردهایی خاص استفاده می‌شوند. پیچ و مهره پلاستیکی توانسته‌اند در بسیاری از کاربردها و از بسیاری جنبه‌ها، با پیچ و مهره‌‌ها فلزی رقابت کنند.

از جمله ویژگی‌ها و خواص پیچ و مهره پلی آمید که سبب رقابت این نوع پیچ و مهره با سایر انواع پیچ و مهره‌ها شده است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وزن سبک: پلاستیک‌ها نسبت به فلزات وزن سبک تری دارند. بنابراین برای کاربردهایی که وزن قطعه و اتصالات آن مهم است، از پیچ و مهره‌های پلی آمید می‌توان استفاده کرد.
  • مقاومت به خوردگی بالا: مقاومت به خوردگی پلی آمید، بخصوص در برابر رطوبت، نسبت به فلزات بسیار بالاتر است. در واقع پیچ و مهره پلی آمید دچار خوردگی و زنگزدگی نمی‌شود.
  • قیمت مناسب: پیچ و مهره‌های پلی آمید قیمت مناسب‌تری نسبت به انواع فلزی دارند. زیرا کلا پلاسیتیک‌ها از فلزاتی همچون فولاد و استیل، ارزان‌تر هستند.
  • عایق الکتریسیته: پلی آمید و در کل پلاستیک‌ها به دلیل عدم داشتن الکترون آزاد، در برابر عبور جریان برق و الکتریسیته عایق هستند. بنابراین در بسیاری از کاربردها مانند تجهیزات پزشکی، ادوات الکترونیکی، لوازم خانگی و... از این نوع پیچ و مهره استفاده می‌کنند.

منظور از پیچ و مهره پلی آمید نوع خاصی از پیچ و مهره‌ها نیست، بلکه بسیاری از انواع پیچ و مهره‌ها را با هدف استفاده در  کاربردهای مختلفی که به پیچ و مهره‌های پلاستیکی نیاز دارند، از جنس پلی آمید می‌سازند.

همچنین شما می‌توانید هر نوع از پیچ و مهره پلی آمید را در سایزهای مختلف مناسب با کاربرد خود تهیه کنید.

جهان پیچ صنعت از بزرگترین عرضه کنندگان پیچ و مهره پلی آمید است که انواع مختلف این نوع پیچ و مهره را در سایزهای مختلف، به صورت عمده و جزیی به سراسر کشور عرضه می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع پیچ و مهره پلی آمید، استعلام قیمت پیچ و مهره پلی آمید مورد نظر خود و چگونگی سفارش و خرید از جهان پیچ، با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی مجموعه تماس بگیرید.