1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 181

خرید سیم بکسل فولادی - از نمره 2 تا 20

خرید انواع سیم بکسل فولادی یا سیم بکسل مغزی فولادی در سایزهای مختلف، فروش انواع طناب بکسل از جنس فولاد با قیمت به روز - ارسال به سراسر کشور 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875

  • نقد و بررسی

سیم بکسل نامی آشنا در صنعت حمل و نقل و باربرداری است. آن‌ها ابزارآلاتی هستند که با نام طناب‌های فولادی هم شناخته می‌شوند. سیم بکسل فولادی مانند سایر سیم بکسل‌ها دارای سه بخش هسته، سیم و رشته است. هسته سیم بکسل که در مرکز آن قرار می‌گیرد، در دو نوع الیافی و فولادی موجود است که انتخاب نوع آن، برحسب کاربرد و نیازهای آن است. سیم مفتول‌هایی با قطر کم و از جنس فولاد است. رشته مجموعه‌ای از چند سیم است که بر دور یکدیگر پیچیده شده‌اند و سیم بکسل، مجموعه‌ای از چند رشته است که بر دور هسته سیم بکسل پیچیده شده‌اند.

سیم بکسل مغز فولادی

سیم بکسل مغز فولادی بر اساس نحوه آرایش سیم‌ها و رشته‌ها بر دور هسته یا مغزی سیم بکسل، در چهار مدل سیم بکسل استاندارد، سیم بکسل سیل، سیم بکسل وارینگتون و سیم بکسل فیلر موجود هستند. هر یک از این انواع سیم بکسل مغزی فولادی دارای خصوصیات خاص خود هستند و برای کاربردی خاص استفاده می‌شوند.

همانطور که از اسم این سیم بکسل مشخص است، از جنس فولاد ساخته شده است و دارای خواص مکانیکی مطلوبی است. این نوع سیم بکسل استحکام کششی، سختی و مقاومت سایشی خوبی را از خود نشان می دهد و برای حمل و نقل و جابجایی‌های سنگین مانند استفاده در جرثقیل‌ها، بالابر‌ها، آسانسورها و... مناسب است. البته قابل ذکر است که سیم بکسل‌های فولادی در ساخت سازه‌های مختلفی همچون پل‌ها، برج‌ها و... استفاده می‌شود. توجه کنید که اگر سیم بکسل در کاربرد موردنظر با رطوبت و مواد شیمیایی یا خورنده در ارتباط است و احتمال خوردگی آن بالاست، باید آن را از جنس استیل و یا گالوانیزه تهیه و استفاده کرد.

ابعاد سیم بکسل فولادی

سیم بکسل فولادی در ابعاد مختلفی در بازار موجود است. ابعاد شامل قطر سیم بکسل و طول آن است. قطر سیم بکسل به فطر سیم‌ها و تعداد سیم‌ها و رشته‌هایی که به دور هسته سیم بکسل پیچیده شده‌اند بستگی دارد. هرچقدر تعداد سیم‌ها و رشته‌ها بیشتر باشد، طبیعتا قطر سیم بکسل هم بیشتر است. به ازای تعداد رشته و سیم مشخصی هم هرچقدر قطر سیم‌ها بیشتر باشد، قطر سیم بکسل هم بیشتر است.

برای خرید سیم بکسل فولادی در نوع (آرایش) و سایز مورد نظر خود، کافی است به سایت جهان پیچ صنعت مراجعه کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

خرید سیم بکسل فولادی

برای خرید سیم بکسل فولادی، مراعات برخی نکات مهم می‌تواند به شما کمک کند:

  • تعیین نیازها: ابتدا مشخص کنید که برای چه موردی نیاز به سیم بکسل فولادی دارید. این ممکن است برای ساخت یا تعمیرات در صنایع مختلفی مثل ساختمان‌سازی، خودروسازی، یا صنایع دریایی باشد.
  •  انتخاب مشخصات: تعیین کنید که سیم بکسل فولادی باید چه مشخصاتی داشته باشد، از جمله قطر، استحکام، و مقاومت به کشش. این مشخصات باید با نیازهای پروژه شما همخوانی داشته باشند.
  •  تامین کننده معتبر: به دنبال تامین کننده‌های معتبر و با تجربه برای خرید سیم بکسل فولادی بگردید. از جمله می‌توانید به شرکت‌های تولیدی، عرضه‌کنندگان فولاد، یا فروشگاه‌های تخصصی مراجعه کنید.
  • بررسی کیفیت: قبل از خرید، نمونه‌ای از سیم بکسل را برای بررسی کیفیت دریافت کنید. این نمونه باید تمام مشخصات مورد نظر شما را داشته باشد.
  •  مقایسه قیمت: قیمت‌های مختلف از تامین کنندگان مختلف را مقایسه کنید. اگر ممکن است، مذاکره قیمت نیز را در نظر بگیرید.
  • حمل و نقل: برای خرید عمده سیم بکسل فولادی، حمل و نقل محصول به مقصد نیز مهم است. از تامین کننده سیم بکسل بپرسید که آیا آنها خدمات حمل و نقل را ارائه می‌دهند یا خیر.
  • قرارداد: قبل از انجام معامله، یک قرارداد با تامین کننده امضا کنید که شامل شرایط مانند کیفیت محصول، قیمت، مقدار، و شرایط پرداخت باشد.
  •  پشتیبانی مشتری: اطمینان حاصل کنید که تامین کننده دارای خدمات پشتیبانی مشتری قوی است تا در صورت نیاز به راهنمایی یا حل مشکلات به شما کمک کند.

با رعایت این نکات، می‌توانید به خرید موفقیت‌آمیز سیم بکسل فولادی برای نیازهای خود بپردازید.