1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 181

خرید سیم بکسل فولادی - طناب بکسل مغزی فولادی ارزان

خرید انواع سیم بکسل فولادی یا سیم بکسل مغزی فولادی در سایزهای مختلف، فروش انواع طناب بکسل از جنس فولاد با قیمت به روز - ارسال به سراسر کشور 

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875

  • نقد و بررسی

سیم بکسل نامی آشنا در صنعت حمل و نقل و باربرداری است. آن‌ها ابزارآلاتی هستند که با نام طناب‌های فولادی هم شناخته می‌شوند. سیم بکسل فولادی مانند سایر سیم بکسل‌ها دارای سه بخش هسته، سیم و رشته است. هسته سیم بکسل که در مرکز آن قرار می‌گیرد، در دو نوع الیافی و فولادی موجود است که انتخاب نوع آن، برحسب کاربرد و نیازهای آن است. سیم مفتول‌هایی با قطر کم و از جنس فولاد است. رشته مجموعه‌ای از چند سیم است که بر دور یکدیگر پیچیده شده‌اند و سیم بکسل، مجموعه‌ای از چند رشته است که بر دور هسته سیم بکسل پیچیده شده‌اند.

سیم بکسل مغز فولادی بر اساس نحوه آرایش سیم‌ها و رشته‌ها بر دور هسته یا مغزی سیم بکسل، در چهار مدل سیم بکسل استاندارد، سیم بکسل سیل، سیم بکسل وارینگتون و سیم بکسل فیلر موجود هستند. هر یک از این انواع سیم بکسل مغزی فولادی دارای خصوصیات خاص خود هستند و برای کاربردی خاص استفاده می‌شوند.

همانطور که از اسم این سیم بکسل مشخص است، از جنس فولاد ساخته شده است و دارای خواص مکانیکی مطلوبی است. این نوع سیم بکسل استحکام کششی، سختی و مقاومت سایشی خوبی را از خود نشان می دهد و برای حمل و نقل و جابجایی‌های سنگین مانند استفاده در جرثقیل‌ها، بالابر‌ها، آسانسورها و... مناسب است. البته قابل ذکر است که سیم بکسل‌های فولادی در ساخت سازه‌های مختلفی همچون پل‌ها، برج‌ها و... استفاده می‌شود. توجه کنید که اگر سیم بکسل در کاربرد موردنظر با رطوبت و مواد شیمیایی یا خورنده در ارتباط است و احتمال خوردگی آن بالاست، باید آن را از جنس استیل و یا گالوانیزه تهیه و استفاده کرد.

سیم بکسل فولادی در ابعاد مختلفی در بازار موجود است. ابعاد شامل قطر سیم بکسل و طول آن است. قطر سیم بکسل به فطر سیم‌ها و تعداد سیم‌ها و رشته‌هایی که به دور هسته سیم بکسل پیچیده شده‌اند بستگی دارد. هرچقدر تعداد سیم‌ها و رشته‌ها بیشتر باشد، طبیعتا قطر سیم بکسل هم بیشتر است. به ازای تعداد رشته و سیم مشخصی هم هرچقدر قطر سیم‌ها بیشتر باشد، قطر سیم بکسل هم بیشتر است.

برای خرید سیم بکسل فولادی در نوع (آرایش) و سایز مورد نظر خود، کافی است به سایت جهان پیچ صنعت مراجعه کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.