1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 182

خرید پیچ چشمی استیل ریز - حلقه ای یا گوشواره ای

خرید پیچ چشمی یا پیچ گوشواره ای که برخی با پیچ حلقه ای نیز آن را می شناسند
اندازه حلقه پیچ: بین ۲۰ تا ۱۰۰ میلیمتر
استاندارد: DIN 580, DIN 444
جنس پیچ: خشکه و آهنی
گرید: 5.8 - - 8.8 - 10.9 12.9و استیل ۳۰۴ و ۳۱۶
رنگ: سیاه و سفید
  • نقد و بررسی

با توجه به کاربرد کلیدی پیچ و مهره در صنایع مختلف و نیاز صنعت به پیچ و مهره‌های با ویژگی‌ها متفاوت، انواع مختلفی از این اتصال دهنده‌ها طراحی و وارد بازار مصرف شده‌اند. یکی از انواع پیچ‌های با کاربردهای مختلف صنعتی، پیچ چشمی است. پیچ چشمی (Eye Bolts & Swing bolts) را با نام‌های مختلفی همچون پیچ حلقه‌ای و پیچ گوشواره‌ای هم می‌شناسند.

پیچ چشمی در واقع یک استوانه رزوه شده است که به یک حلقه یا چشمی متصل شده است. این حلقه در واقع همان گل پیچ است.

 

اندازه حلقه پیچ:

بین ۲۰ تا ۱۰۰ میلیمتر

استاندارد:

DIN 580, DIN 444

جنس پیچ:

خشکه و آهنی

گرید:

5.8 - - 8.8 - 10.9 12.9و استیل ۳۰۴ و ۳۱۶

رنگ:

سیاه و سفید

 

پیچ چشمی در صنایع مختلفی همچون صنایع سازه‌ای، ساختمان سازی، ماشین سازی و... به عنوان یک نگهدارنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این پیچ در سطح مورد نظر نصب شده و کابل، سیم و یا طناب از آن رد می‌شود.

استاندارد پیچ چشمی

 

پیچ چشمی بر اساس استاندارد DIN 444 سایزبندی می‌شود. بر طبق این استانداردها در هر سایز مشخص از پیچ، هر بعد آن مانند قطر بدنه پیچ، ارتفاع پیچ، طول بدنه پیچ چشمی، قطر خارجی حلقه، قطر داخلی حلقه، عرض حلقه و وزن پیچ، اندازه‌های مشخصی دارد.

علاوه بر تنوع در سایز پیچ چشمی، این پیچ را از متریال مختلفی می‌توانید از بازار تهیه کنید. پیچ چشمی آهنی، خشکه و استیل رایج‌ترین و پرکاربردترین این پیچ در بازار هستند. اگر قصد خرید پیچ چشمی را دارید، انتخاب جنس و سایز مناسب، وابسته به کاربرد و نیازهای کاربرد است.

اگر در انتخاب محصول مورد نظر خود شک دارید، با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی مجموعه جهان پیچ تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روزه در ساعات کاری آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

برای استعلام قیمت به روز پیچ چشمی، با بخش پشتیبانی مجموعه جهان پیچ از طریق شماره‌های درج شده در سایت، تماس بگیرید. زیرا با توجه به نوسانات بازار قادر به درج قیمت محصولات در سایت نیستیم.