1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 22

خرید پیچ ام دی اف فله ای - قیمت پیچ MDF

برای استعلام قیمت و خرید پیچ ام دی اف فله ای از طول 16 میلیمتر تا 100 میلیمتر و از سایر 4 تا 4.8 به فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت مراجعه کنید+ جدول مشخصات پیچ mdf

شماره های تماس: 
09120581230
02634701592
02166628875

 

 
  • نقد و بررسی

قیمت پیچ MDF جهان پیچ صنعت
 سایز : 4 و 4.2 و 4.8
از طول 16 میلیمتر تا 100 میلیمتر

برای دانلود کاتالوگ این محصول روی لینک زیر کلیک کنید

کاتالوگ پیچ ام دی اف

پیچ ام دی اف سیاه یا همان پیچ mdf که به آن پیچ یراق کابینت آشپزخانه نیز می گویند، نیز یکی از پیچ آلات حساس کابینت میباشد. پیچ ام دی اف چهارسو بوده و دارای ساق های بلند و کشیده ای هستند و پیچ خوردگی های نسبتا عمیقی(رزوه) بر رویشان وجود دارد . پیچ ام دی اف سیاه سختی پیچ های معمولی را دارند و متناسب با تراکم ام دی اف ها ساخته می شوند.
پیچ ام دی اف با کیفیت از آلیاژ کربن استیل ساخته می شوند که ترکیبی از کربن، آهن و دیگر فلزات مقاوم است. این آلیاژ مقاومت پیچ ها را برای به کار گیری در ام دی اف ها بالا برده و از زنگ زدگی پیچ جلوگیری می کند. رزوه های پیچ های ام دی اف مناسب با طول بیشتر طراحی و ماشین کاری می شوند تا ضمن پیشروی آسان، مقاومت بیشتری داشته باشند. برای استعلام قیمت و خرید پیچ ام دی اف (MDF) با کارشناسان بخش فروش جهان پیچ صنعت تماس بگیرید. 

سایزهای پیچ یراق ام دی اف 

  • پیچ ام دی اف 3 سانت
  • پیچ 4 سانت
  • 5 سانت
  • 7 سانت 
  • 10 سانت

فروش عمده پیچ ام دی اف 

پیچ ام دی اف برند دیاموند ساخت چین در بسته های ۵۰۰۰ الی ۲۴ هزارتایی به مشتریان عرضه می شود. همچنین نوع تایوانی این محصول را نیز می‌توانید از فروشگاه اینترنتی جهان پیچ تهیه نمایید. 
از پیچ mdf سیاه برای صنایع چوبی مانند کابینت و مبلمان سازی استفاده می‌شود. بهترین و مناسب ترین پیچ برای نصب دو صفحه ام دی اف، پیچ مخصوص mdf بهترین گزینه است. 
نحوه استفاده از پیچ های ام دی اف 
با توجه به اینکه سطوح ام دی اف حساس هستند، صخامت پیچ ها را متناسب با نوع این محصول در نظر میگیرند. برای نصب این محصول ابتدا با دریل مخصوص که قطر آن کمتر از پیپ است، محل مورد نظر رد سوراخ نمایید و سپس پیچ ام دی اف را با پیچ گوشتی داخل سوراخ بپیچانید. 
نحوه خرید پیچ ام دی اف عمده از جهان پیچ 
جهت استعلام قیمت و خرید این محصول می‌توانید هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ MDF