1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 23

خرید پیچ خودکار سرگرد

خرید ارزان پیچ خودکار سرگرد از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام قیمت جزئی و کیلویی پیچ خودکار سرگرد و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.


 

  • نقد و بررسی

پیچ خودکار سرگرد همانطور که از اسمش پیداست، پیچی با سر گرد و چهارسو است که انتهایی تیز دارد. بنابراین جز پیچ‌های خودکار است. یعنی این نوع پیچ برای اتصال (مخصوصا در سطوح نرمی همچون چوب و پلاستیک) به پیش حفاری نیازی ندارند و با استفاده از ابزاری همچون پیچ گوشتی و اعمال فشار و نیروی مناسب در سطح وارد می‌شوند.

پیچ خودکار سرگرد دارای کاربردهای زیادی در صنعت است. این پیچ بطور عمده در ساخت محصولات چوبی همچون مبلمان، دراور، کمد، قفسه و... استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای این نوع پیچ در ساخت قطعات و دستگاه‌های مختلف، نماهای چوبی یا پلاستیکی، اتصال برخی از بخش‌های سازه‌های سبک و... است.

پیچ خودکار سرگرد از مواد مختلفی ساخته می‌شود. علت این تنوع این است که هر پیچی دارای ویژگی‌های خاص خود است و برای استفاده در کاربردی خاص مناسب است. این پیچ‌ها بطور گسترده از آهن و فولاد ساخته می‌شوند که استفاده از نوع فولادی آن رایج‌تر است. گریدهای مختلف در ساخت اتصالات استفاده می‌شوند. فولاد ساده کربنی (کم کربن، کربن متوسط و پرکربن)، فولاد گالوانیزه و فولاد ضد زنگ یا استیل انواع فولادی هستند که در تولید پیچ و مهره‌هایی همچون پیچ خودکار سرگرد استفاده می‌شود.

همچنین این نوع پیچ‌های خودکار را می‌توانید در سایزهای مختلفی تهیه کنید. پیچ خودکار سرگرد دارای سایزبندی است. این سایزبندی را استانداردهای بین‌المللی تعریف می‌کنند. استانداردی که برای این پیچ استفاده می‌شود، استاندارد DIN 7981 است. این استاندارد در هر سایز برای قسمت‌های مختلف پیچ مانند قطر سر پیچ، طول پیچ، قطر بدنه پیچ و... اندازه‌های مشخصی تعریف کرده‌اند. شما می‌توانید این پیچ را از سایز 1.6 میلیمتر تا 6 میلیمتر و در طول‌های 5 میلیمتر تا 150 میلیمتر، از فروشگاه اینترنتی پیچ و مهره جهان پیچ صنعت تهیه کنید. آنچه شما از این فروشگاه سفارش می‌دهید، محصولاتی با کیفیت خواهند بود.

استاندارد: DIN 7981
در سایز های 1.6 میلیمتر تا 6 میلیمتر
از طول 5 میلیمتر تا 150میلیمتر

خرید پیچ خودکار بی واسطه از سایت جهان پیچ صنعت

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ خودکار