1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 25

خرید پیچ خودکار واشردار

خرید کیلویی پیچ خودکار واشردار  از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام قیمت جزئی و عمده پیچ خودکار واشردار و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید. 

  • نقد و بررسی

پیچ خودکار واشر دار یکی از انواع پیچ‌ها با سر گرد و شیار چهارگوش است.  در زیر قسمت سر یا گل این پیچ یک بخش اضافی وجود دارد که مانند یک واشر متصل به پیچ است. این بخش اضافی یا واشر متصل به پیچ دقیقا نقش واشر را در اتصال ایجاد شده بازی می‌کند، یعنی هم برای کاربردهایی که نیاز به درزگیری یا جلوگیری از نشت رطوبت و یا دیگر سیالات مانند نفت یا گاز داریم، استفاده می‌شود و هم در جاهایی که اتصال تحت ارتعاش است، این پیچ می‌تواند نسبت به پیچ‌های معمولی، موثرتر واقع شود، زیرا وجود این قسمت واشر دار هم باعث توزیع بار اعمالی می‌شود و هم باعث اعمال گشتاور بیشتری می‌شود، بنابراین اتصال محکم‌تری ایجاد می‌شود.

پیچ خودکار واشردار دارای نوک تیز است، بنابراین جز پیچ‌های خودکار به حساب می‌آید. این پیچ برای نصب در محل اتصال نیازی به پیش حفاری یا سوراخکاری اولیه ندارد.

پیچ خودکار واشردار نیازی به استفاده از واشر ندارد و معمولا در کاربردهایی که به یک سمت اتصال دسترسی داریم، استفاده می‌شود. این پیچ بطورعمده در اتصالات ساخت محصولات چوبی همچون ساخت مبلمان، کابینت، کمد و...، در مونتاژ ماشین آلات مهندسی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی و... استفاده می‌شود.

پیچ خودکار واشردار دارای سایزبندی است. یعنی شما می‌توانید این پیچ را در سایز موردنیاز خود تهیه کنید. در هر سایز از این پیچ که توسط استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود، ابعاد مختلف این پیچ همچون قطر سر پیچ، قطر بخش اضافی پیچ، قطر بدنه پیچ، طول پیچ، ابعاد رزوه و وزن پیچ خودکار واشردار اندازه‌های مشخصی دارد.

از آنجا که پیچ خودکار واشردار دارای کاربردهای زیادی است، آن‌ها را از مواد مختلفی می‌سازند تا بتوانند نیازهای این کاربردها را فراهم کنند. پیچ‌های فولاد کربنی، فولاد گالوانیزه و استینلس استیل پرکاربردترین پیچ خودکار واشردار هستند.

در صورت تمایل به مشاهده تمامی محصولات گروه جهان پیچ صنعت از صفحه اصلی سایت ما به آدرس jahanpichsanat.ir دیدن فرمایید. همچنین جهت دریافت لیست قیمت پیچ خودکار واشردار با شماره تلفن 09120581230  در تماس باشید.


استاندارد :  DIN 968
در سایز های  1.6 میلیمتر تا 6 میلیمتر
از طول 5 میلیمتر تا 150 میلیمتر

با خرید پیچ خودکار از تولیدی پیچ و مهره جهان پیچ صنعت بدون واسطه خرید کنید!

محصولات بیشتر: واشر تخت فنری

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ خودکار