1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 29

خرید پیچ متری در سایزهای مختلف - قیمت 1403

خرید آنلاین پیچ متری ارزان از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام بروز لیست قیمت جزئی و عمده پیچ متری و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
  • نقد و بررسی

قیمت پیچ متری با گرید های 5.6 8.8

استاندارد : DIN 976
از سایز  4 الی به بالا
در گام های MM و UNC

پیچ متری میله های فلزی بلند و مستقیمی هستند که در دو سر آن رزوه می شوند. آنها معمولاً در ساخت و ساز، تولید و سایر کاربردها که در آن به یک اتصال قوی و مطمئن نیاز است استفاده می شود.

برای مشاهده کاتالوگ این محصول کلیک کنید

پیچ متری

یکی از کاربردهای اولیه میله های رزوه ای یا پیچ های متری به عنوان یک بست برای محکم کردن دو یا چند شی در کنار هم است. میله ها از طریق سوراخ های از پیش سوراخ شده در اجسام در حال اتصال وارد می شوند و سپس مهره ها روی انتهای میله ها رزوه می شوند تا اجسام را محکم در جای خود نگه دارند.

کاربرد پیچ متری

از پیچ متری به عنوان مهاربند و تکیه گاه در ساخت و ساز نیز استفاده می شود. آنها را می توان با استفاده از بست های تخصصی به بتن یا مواد دیگر متصل کرد و سپس برای تحمل بارهای سنگین یا تقویت سازه ها استفاده کرد.

میله های رزوه ای علاوه بر کاربرد آنها در ساخت و ساز و ساخت، در کاربردهای مختلفی از جمله لوله کشی، برق کاری و تعمیر خودرو نیز استفاده می شود. آنها در طیف وسیعی از مواد از جمله فولاد، فولاد ضد زنگ و برنج در دسترس هستند و می توانند برای مقاومت در برابر خوردگی بیشتر روکش یا روکش شوند.

به طور کلی، میله های رزوه ای یک اتصال دهنده همه کاره و قابل اعتماد هستند که به طور گسترده در صنایع و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

پیچ متری آهنی در گرید های پایین و با درصد کربن پایین تولید میشود. دنده های ایجاد شده بر روی پیچ متری از انواع دندها بوده و یا بصورت کبریتی ایجاد میشوند که دارای طول گام بلندتری می باشد.

راد گالوانیزه   Galvanized threaded rod  

راد گالوانیزه جهت استفاده در مناطق مرطوب یا برای زیبایی کار در سایز های مختلف استفاده می شود و از مفتول گالوانیزه تولید می گردد. بصورت راد یک متری الی سه متری  تولید میگردد.
در اندازه های 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و…تولید می گردد.

  • راد گالوانیزه دنده میلیمتر

  • راد گالوانیزه دنده ریز

  • راد گالوانیزه یک متری

  • راد گالوانیزه دو و سه متری

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ متری