1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 31

خرید پیچ استوانه سرگرد چهارسو و دوسو

خرید بدون واسطه پیچ استوانه سرگرد چهارسو و دوسو از مرکز فروش پیچ و مهره جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام آنلاین لیست قیمت جزئی و عمده پیچ و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
  • نقد و بررسی

پیچ استوانه چهارسو دوسو نوعی پیچ با سر استوانه است که شیار سر آن به گونه‌ای طراحی شده است که هم پیچ دوسو محسوب می‌شود و هم جز پیچ‌های چهارسو است. بنابراین برای باز و بسته کردن این پیچ هم از هر دو نوع پیچ گوشتی دوسو و چهارسو می‌توان استفاده کرد.

 

قطر پیچ:

M3 , M4 , M5 , M6 , M8

استاندارد:

DIN 7985

جنس پیچ:

فولاد، آهن و استیل

گرید:

۸٫۸ و ۱۰٫۹ و ۱۲٫۹

رنگ:

سیاه و سفید

 

این نوع پیچ استوانه‌ای اتصالی با استحکام بالا ایجاد می‌کند و می‌توان از آن در اتصالات سنگینی همچون ساختمان سازی، ساخت سازه‌های فلزی، ساخت انواع خودروهای سبک و سنگین و... استفاده کرد.

پرکاربردترین نوع پیچ استوانه چهارسو دوسو، پیچ‌های چهارسو دوسو از جنس فولاد ساده کربنی، فولاد گالوانیزه و فوبلد ضد زنگ یا استیل است. با توجه به کاربرد خود و نیازهای کاربردتان باید یکی از انواع این پیچ‌ها را انتخاب کنید. برای کاربردهای معمولی که به استحکام بالا نیاز است، پیچ استوانه چهارسو دوسو استفاده می‌شود. اما برای کاربردهایی که اتصال ر معرض رطوبت و یا مواد و بخارات شیمیایی و خورنده است، نوع استیل و گالوانیزه استفاده می‌شود زیرا این گریدها از فولاد دارای مقاومت به خوردگی بالایی دارند.

پیچ استوانه استیل چهارسو دوسو در سایزهای مختلفی در بازار موجود است. سایزبندی این پیچ را موسسات استاندارد جهانی تعریف می‌کنند و به عنوان دستورالعملی برای ساخت سایزهای مختلف این پیچ‌ در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفته است. استانداردی که برای سایز بندی پیچ استوانه چهارسو دوسو استفاده می‌شود، استاندارد DIN 84 است. شما می‌توانید این پیچ را در سایزهای M1 الی M10 از فروشگاه اینترنتی جهان پیچ تهیه کنید.

این مدل پیچ در سایزهای ذکرشده و طبق استاندارد تولید شده است. برای دریافت لیست قیمت پیچ استوانه سرگرد میتوانید از طریق پشتیبانی اقدام کنید.


استاندارد :  DIN 84
از سایز M1  تا M10

 

خرید پیچ استوانه سرگرد چهارسو و دوسو

برای مشاهده سایر محصولات و خرید پیچ استوانه به بخش فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت مراجعه کنید. 

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ استوانه