1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 32

خرید پیچ سرخزینه چهارسو

پیچ سر خزینه چهارسو که دارای استاندارد DIN 63 و سایز M1.7 تا M10  میباشد توسط گروه صنعتی جهان پیچ تولید شده است. برای خرید پیچ سر خزینه چهارسو و یا دریافت لیست قیمت آن میتوانید با شماره تلفن 09120581230  در تماس باشید.

 
  • نقد و بررسی

پیچ سرخزینه یا یر تخت چهارسو از پیچ‌هایی با سر تخت و شیار چهارسو است، این پیچ دارای بدنه‌ای رزوه شده به صورت تمام رزوه و یا نیم رزوه است و همچنین انتهای مسطح یا تخت دارد. برای بستن و باز کردن این پیچ از پیچ گوشتی چهارسو استفاده می‌شود. همچنین برای نصب به سوراخکاری اولیه نیاز دارد.

پیچ سرخزینه چهارسو از پر استفاده‌ترین اتصالات است که بطور گسترده در صنایع مختلف کاربرد دارد. این نوع پیچ در اغلب صنایع استفاده می‌شوند. از مهم‌ترین صنایع کاربر این پیچ می‌توان به ساختمان سازی، خودروسازی، ساخت ماشین آلات سنگین، ساخت دستگاه‌های صنعتی، صنعت کشتی سازی، صنایع هوایی و هوافضا، صنعت کشاورزی، آب و فاضلاب، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و... اشاره کرد.

پیچ سرخزینه چهارسو ساخته شده از مواد مختلفی همچون فولاد ساده کربنی، استینلس استیل یا فولاد ضد زنگ، فولاد گالوانیزه، فولاد یا آهنی سیاه کاری شده و آهن در بازار موجود است. انتخاب نوع جنس این پیچ وابسته به کاربرد شما است. برای کاربردهای معمولی از پیچ آهنی استفاده می‌شود. اگر به خواص مکانیکی قوی نیاز دارید، به سراغ پیچ خزینه فولادی بروید و اگر در کنار خواص مکانیکی به مقاومت خوردگی هم نیاز است، مانند کاربردهای بیرونی، صنایع دریایی، نفت، گاز و پتروشیمی، پیچ سرخزینه گالوانیزه و استینلس استیل گزینه‌های مناسب‌تری هستند.

پیچ سرخزینه را می‌توانید در سایزهای مختلفی در بازار تهیه کنید. جهان پیچ صنعت این پیچ را در سایزهای 1.7M تا 10M در لیست محصولات خود موجود دارد. استانداردی که برای سایزبندی پیچ خزینه چهارسو استفاده می‌شود، استاندارد DIN 63 است. درهر سایز از  این استاندارد بین المللی که بسیاری از کشورهای جهان از آن پیروی می‌کنند، ابعادی از پیچ سرخزینه چهارسو همچون قطر سر پیچ، قطر بدنه پیچ، طول پیچ، آچار خور پیچ وزن پیچ دارای اندازه‌های مشخصی است.

خرید جزئی و خرید عمده محصولات پیچ و مهره را از گروه صنعتی جهان پیچ تهیه نمایید. همکاران ما در تمامی ایام آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشند. | اگر تمایل به دیدن مابقی محصولات دارید از صفحه خرید پیچ دیدن کنید.

استاندارد: DIN 63
از سایز M1.7 تا M10

 

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ استوانه