1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 35

خرید مهره خشکه Din 971 آلمان کلاس 8 و 10

خرید مهره خشکه 971 و 934با نوع پوشش مشکی، سفید، زرد و داکرومات در کلاس 8 و 10 با مناسب ترین قیمت ، ارسال به سراسر کشور
  • نقد و بررسی

مهره خشکه چیست؟ اطلاعات اصلی مهره خشکه در همین بخش ذکر شده است. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن ذکر شده تماس بگیرید.

مهره خشکه :  971 و 934.

نوع پوشش : مشکی . سفید . زرد . داکرومات.

کلاس 8 و 10 در انواع دنده ها و سایز ها

مهره خشکه صنعتی با کلاس ۸ و ۱۰ می باشد، این نوع مهره با استاندارد آلمان DIN 971 است. مصرف عمده مهره خشکه در صنایع اسکلت فلزی و سوله سازی می باشد. 

مهره خشکه نوعی مهره شش گوش است که از فولاد ساده کربنی ساخته شده است. بر اساس میزان درصد کربن موجود در فولاد، این مهره‌ها در گریدهای استحکامی مختلفی تولید می‌شوند. هرچقدر میزان درصد کربن فولاد  بیشتر باشد، استحکام کششی و استحکام تسلیم آن بیشتر می‌شود.

پرکاربردترین نوع این مهره، مهره خشکه در سه گرید استحکامی 8/8 و 9/10 و 9/12 است. منظور از این اعداد استحکام کششی و استحکام تسلیم پیچ و مهره‌ها است که دو پارامتر تعیین کننده و مهم در کاربرد مهره‌ها هستند. به عنوان مثال برای مهره خشکه با گرید استحکامی 9/10، استحکام کششی مهره  برابر 10*102 Mpa است و استحکام تسلیم آن برابر 90 درصد استحکام کششی‌اش است. شما می‌توانید مهره خشکه را در دو گرید استحکامی 8/8 و 9/10 را به صورت جزیی و کیلویی از فروشگاه پیچ و مهره جهان پیچ صنعت تهیه کنید.

مهره خشکه خواص مکانیکی مطلوبی را در کاربرد ارائه می‌کند، بنابراین در کاربردهای سنگین یعنی کاربردهایی که اتصال تحت بار و فشار زیاد است، استفاده می‌شود. از جمله مهم‌ترین کاربردهای این نوع مهره می‌توان به صنعت ساختمان سازی، ساخت انواع سوله‌ها، سازه‌ها، ماشین آلات سنگین، خودروسازی، ساخت دستگاه‌های صنعتی، نیروگاه‌ها و... اشاره کرد. با توجه به کاربرد و صنعتی که مهره در آن استفاده می‌شود و استحکام مورد نیاز آن کاربرد، گریدهای مختلفی از مهره خشکه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پارامتر دیگری که در هنگام انتخاب و خرید مهره خشکه باید متناسب با کاربرد آن در نظر گرفت، سایز مهره است. مهره خشکه در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. این سایزها را استانداردها تعیین می‌کنند. استانداردی که برای سایز بندی اتصالات استفاده می‌شود، معمولا استاندارد آلمانی Din است. برای سایزبندی مهره خشکه استاندارد Din 971 استفاده می‌شود. بر طبق این استاندارد ابعاد مختلف یک مهره مانند آچارخور مهره، قطر مهره، ارتفاع مهره و وزن مهره خشکه، سایزبندی می‌شوند.

 

استاندارد : DIN 971

مهره خشکه دارای دنده های درشت بوده و به سبب عدم مقاومت ذاتی متریال بکار رفته در ساختار آن در برابر رطوبت معمولا بصورت آبکاری شده عرضه میشود. بر روی مهره خشکه معمولا دو علامت حک شده است: یکی برند تولید کننده و دیگری عدد که معرف مقاومت کششی مهره است. جهت اطلاع از قیمت انواع مهره خشکه در گریدهای مختلف با کارشناسان فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت تماس بگیرید. 

 

جهت مشاهده سایر محصولات پیچ و مهره به بخش فروشگاه مراجعه نمایید. 

برچسب ها : مهره