1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 6

خرید مهره جوشی از سایز 4 الی 16

خرید اینترنتی مهره جوشی از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام قیمت جزئی و کیلویی بدون واسطه مهره جوشی و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
  • نقد و بررسی

مهره‌ جوشی نیز مانند سایر پیچ‌ها و مهره‌ها، در صنایع مختلف کاربرد دارند و در انواع مختلفی تولید می‌شوند. هر نوع مهره جوشی، با توجه به ویژگی‌های خاص خود، در محیط‌های خاصی کاربرد دارد. بنابراین، مصرف‌کنندگان باید با توجه به نیاز خود، مناسب‌ترین نوع مهره جوشی را انتخاب کنند.

از رایج‌ترین انواع مهره‌های جوشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  مهره جوشی شش گوش: این مهره، مطابق با استاندارد DIN929 تولید می‌شود و دارای شش وجه است. مهره جوشی شش گوش، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و در محیط‌های مختلف کاربرد دارد.
  •  مهره جوشی چهار گوش: این مهره، مطابق با استانداردهای DIN928 و DIN929c تولید می‌شود و دارای چهار وجه است. مهره جوشی چهار گوش، از استحکام و مقاومت کمتری نسبت به مهره جوشی شش گوش برخوردار است و معمولاً در کاربردهای سبک‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  •  مهره جوشی گالوانیزه: این مهره، با استفاده از روش گالوانیزه، در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاوم می‌شود. مهره جوشی گالوانیزه، در محیط‌های مرطوب یا خورنده کاربرد دارد.
  •  مهره جوشی سیاه: این مهره، از جنس فولاد کربنی ساخته می‌شود و دارای مقاومت و استحکام بالایی است. مهره جوشی سیاه، در محیط‌های خشک و با دمای پایین کاربرد دارد.
  •  مهره جوشی استیل: این مهره، از جنس فولاد ضد زنگ ساخته می‌شود و دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی است. مهره جوشی استیل، در محیط‌های مرطوب یا خورنده کاربرد دارد.
  •  مهره جوشی M8: این مهره، دارای قطر رزوه 8 میلی‌متر است و مطابق با استاندارد DIN931 تولید می‌شود. مهره جوشی M8، در کاربردهای مختلف، مانند اتصال قطعات فلزی، کاربرد دارد.

نکات مهم:

 در هنگام انتخاب مهره جوشی، باید به نوع کاربرد آن، محیطی که در آن قرار می‌گیرد و همچنین جنس و سایز آن توجه داشته باشید.

 مهره جوشی باید با پیچی با قطر رزوه مناسب جفت شود.

 مهره جوشی باید با آچار مناسب محکم شود.

خرید عمده مهره جوشی

اطلاعات لازم مهره جوشی در همین بخش درج گردیده است.

مهره جوشی:929.گرد و4گوش و 6 گوش.

از سایز 4 الی 16

برچسب ها : مهره