1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 13

خرید مهره خاردار

خرید اینترنتی مهره خاردار از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام قیمت جزئی و کیلویی بدون واسطه خار دار و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.
 
  • نقد و بررسی

خرید اینترنتی مهره خاردار با کیفیت عالی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید بدون واسطه میتوانید با شماره تلفن 09120581230  در تماس باشید.

مهره خاردار : از سایز 5 الی 10 در طول های مختلف

مهره خاردار در واقع یک وسیله فلزی بوده که به شکل چندضلعی، حلقوی و گرد ساخته شده و درون آن رزوه قرار دارد. از مهره‌های خاردار برای بستن MDF و چوب استفاده می‌شود. مهره و پیچ خاردار مکمل هم هستند و باید در کنار هم استفاده شوند چرا که در غیر این صورت کاربردی نخواهند داشت.

لیست قیمت مهره خاردار

همان طور که می‌دانید مهره خاردار یک نوع مهره پرچی بوده که شکلی استوانه‌ای دارد. دریافت لیست قیمت مهره خاردار برای مصرف‌کنندگان خرده و عمده بسیار مهم است. از این رو بهتر است مناسب‌ترین لیست قیمت مهره خاردار را دریافت کنند. تولیدکنندگان مهره‌های خاردار این محصول را با درجه کیفی بالا و قیمت مناسب به خریداران و مصرف‌کنندگان عرضه می‌کنند. به جزء لیست قیمت مهره خاردار، لیست قیمت سایر محصولات از جمله واشر، کرپی، شیگل، رولت بولت و غیره نیز ارائه می‌شود.

کاربرد عمده مهره‌های خاردار برای کارگاه‌های چوب، تولیدی‌های قطعات کابینت، تولیدی‌های در و پنجره MDF، مبلمان، منبت‌کاری و غیره می‌باشد. جالب است بدانید که مهره‌های خاردار به دلیل ساختار جالبی که دارند به روپلاک چوب مشهور شده‌اند. مهره‌های خاردار مهره‌های استوانه‌ای شکلی می باشند که از درون یک رزوه دارند و روی هر کدام از مهره ها یک فلنج قرار دارد.

 

 

برچسب ها : مهره