1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 2

خرید انکر بولت HKD - از سایز 6 الی 16 | جهان پیچ صنعت

خرید انکر بولت HKD با کیفیت و قیمت مناسب از جهان پیچ صنعت. فروش رول بولت HKD از سایز 6 الی 16، ارسال به سراسر ایران، برای استعلام قیمت انکر بولت و رول بولت HKD و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.

  • نقد و بررسی

انکر بولت HKD عرضه شده توسط گروه صنعتی جهان پیچ! ما همواره بر این هدف هستیم تا محصولات مورد نیاز شما را با قیمت مناسب و کیفیتی عالی عرضه نماییم! قیمت انکر بولت HKD را از شماره تلفن 09120581230  جویا شوید.

خرید اینترنتی انکربولت HKD

(anchor bolt) HKD
از سایز 6 الی 16

قیمت انکر بولت HKD

انکر بولت HKD نوعی بست است که از آن برای اتصال اجسام یا سازه به سنگ ، بتن و سایر مصالح استفاده می شود.
انکر بولت‌ها انواع مختلفی دارند و طراحی‌های هر کدام با توجه به شرکت سازنده‌ی آن‌ها اختصاصی می‌باشد. انکر بولت‌ها دارای یک سر رزوه شده می‌باشند که قابلیت نصب واشر و مهره را دارد. انکر بولت‌ها می‌توانند برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار بگیرند.فروشگاه جهان پیچ صنعت مرکز اصلی پخش انکر بولت در کشور میباشد.
 
یکی از کاربرد های عمده رول بولت HKD، نصب صفحه روی بتن یا فونداسیون است. پس از کاشت انکر بولت به طرق مختلف در بتن، صفحه فولادی به بتن پیچ می شود. حال این صفحه می تواند پایه ای برای انجام کارهای مختلف نظیر نسب ستون از طریق جوشکاری و غیره باشد.

مشاهده سایر محصولات رول بولت

 

خرید و فروش انکر بولت

خرید و فروش انکر بولت بسته به سلیقه خریدار و فروشنده و مقدار و نوع انکر بولت مربوطه می تواند از طریق کانال های مختلفی انجام شود.

برای مقادیر بیشتر یا انواع تخصصی انکر بولت، معمولاً خریداران به طور مستقیم با تولید کنندگان یا توزیع کنندگان، مانند هیلتی یا سایر شرکت هایی که در بست های ساختمانی تخصص دارند، کار می کنند. این شرکت ها می توانند پشتیبانی فنی، توصیه های محصول و قیمت انبوه را ارائه دهند.

از طرف دیگر، پیچ های لنگر یا انکر بولت را می توان از طریق خرده فروشان آنلاین، فروشگاه های سخت افزار یا سایر تامین کنندگان خریداری کرد. این کانال ها ممکن است انتخاب محدودتری از محصولات را ارائه دهند، اما می توانند برای خریدهای کوچکتر یا برای تعویض سریع راحت باشند.

فروش انکر بولت می تواند از طریق کانال های مشابه مانند فروش مستقیم به شرکت های ساختمانی، توزیع کنندگان یا خرده فروشان انجام شود. شرکت هایی که در تولید یا عرضه انکر بولت ها تخصص دارند نیز ممکن است تیم های فروش یا شبکه های توزیع خود را داشته باشند.

در هر صورت، برای خریداران و فروشندگان مهم است که اطمینان حاصل کنند که انکر بولت ها استانداردها و مشخصات لازم را برای کاربرد مورد نظر دارند. این ممکن است شامل ملاحظاتی مانند ظرفیت بار، ترکیب مواد و مقاومت در برابر خوردگی، بسته به مورد استفاده خاص باشد.

محصولات وابسته
برچسب ها : رول بولت