1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 3

خرید سیم بکسل روکش دار

این محصول در تمامی رنگ ها تولید شده است. سیم بکسل روکش دار تولید شده در جهان پیچ دارای کیفیت بی نظیر میباشد.
 
  • نقد و بررسی

 طناب های سیمی با ایجاد استحکام و پایداری در صنایع مختلف از ساخت و ساز تا عملیات دریایی نقش مهمی ایفا می کنند. با این حال، قرار گرفتن در معرض شرایط محیطی سخت می تواند منجر به خوردگی و کاهش عملکرد شود. اینجاست که روکش های سیم طناب وارد عمل می شوند و راه حلی موثر برای افزایش دوام و طول عمر طناب های سیمی ارائه می دهند.

جزئیات بیشتری درباره سیم بکسل روکش دار

سیم بکسل روکش دار معمولاً به سیمی اطلاق می شود که با یک لایه یا ماده محافظ پوشانده یا پوشانده شده است. این پوشش اهداف مختلفی مانند مقاومت در برابر خوردگی، محافظت در برابر عناصر محیطی یا افزایش چسبندگی و ایمنی را انجام می دهد. بسته به کاربرد مورد نظر و شرایط محیطی، پوشش می تواند از موادی مانند پلاستیک، لاستیک یا سایر مواد مصنوعی ساخته شود. سیم طناب با روکش معمولاً در کاربردهایی مانند بلند کردن، دکل کردن و ساخت و ساز استفاده می شود، جایی که دوام و محافظت ضروری است.

سیم بکسل روکش دار
در تمامی رنگ ها
 از سایز 1.5*3  به بالا

خرید سیم بکسل از جهان پیچ صنعت

انواع پوشش های طناب سیمی

انواع مختلفی از پوشش ها برای طناب های سیمی وجود دارد که هر کدام برای رفع نیازهای خاص طراحی شده اند. رایج ترین انواع عبارتند از:

 1. پوشش پلی اتیلن

پوشش پلی اتیلن به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و خوردگی شناخته شده است. اغلب در کاربردهای دریایی و محیط‌های بیرونی که قرار گرفتن در معرض آب یک نگرانی است استفاده می‌شود.

 2. پوشش روی

پوشش روی مقاومت فوق العاده ای در برابر خوردگی ایجاد می کند. معمولاً در محیط های ساختمانی و صنعتی برای محافظت از سیم طناب ها در برابر زنگ زدگی استفاده می شود.

 3. پوشش وینیل

پوشش وینیل مقاومت سایشی بسیار خوبی را ارائه می دهد و برای کاربردهایی که طناب های سیم ممکن است با اصطکاک و سایش مواجه شوند مناسب است.

محصولات وابسته
برچسب ها : سیم بکسل