1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو
كد محصول: 9

خرید پیچ آلن کله قندی استیل

خرید اینترنتی پیچ آلن کله قندی استیل از جهان پیچ صنعت با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. برای استعلام قیمت جزئی و کیلویی بدون واسطه پیچ آلن کله قندی استیل و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09120581230 تماس بگیرید.

 
  • نقد و بررسی

پیچ آلن کله قندی استیل یکی از چندین نوع پیچ آلن است که سر یا گل پیچ شبیه کله قند و یا قارچ است. پیچ آلن کله قندی دارای یک حفره یا سوکت شش ضلعی در روی سر خود دارد. باز و بسته کردن این پیچ توسط همین سوکت‌ها انجام می‌شود. یعنی آچار مخصوص آلن در داخل سوکت قرار گرفته و آن را می‌چرخاند و باز و بسته می‌کند.  

برای مشاهده کاتالوگ این محصول روی لینک زیر کلیک کنید 

پیچ آلن کله قارچی

استاندارد پیچ آلن کله قندی استیل

این پیچ آلن کله قارچی از جنس استیل شده است. استیل یک فولاد آلیاژی است که دارای خاصیت مقاومت به خوردگی قابل قبولی است. بنابراین برای کاربردهایی که پیچ در محیط مرطوب و یا محیط‌های شیمیایی است، مناسب است. این پیچ دارای کاربردهای مختلفی همچون ساخت کشتی‌ها، قایق‌ها، ساخت مخازن نگهداری مواد شیمیایی و... استفاده می‌شود. جهان پیچ صنعت پیچ آلن کله قندی استیل را در گریدهای مختلف 304، 316، A270 و A480 در لیست محصولات خود دارد و شما می‌توانید پیچ را در گرید مورد نظر و مناسب با کاربرد خود با خیالی آسوده از کیفیت و حتی قیمت آن، از جهان پیچ صنعت سفارش دهید.

پیچ‌های آلن همگی استحکام‌های قابل قبولی را در اتصال فراهم می‌کنند. آن‌ها در بسیاری از اتصالات سازه‌ای، ساختمان سازی، ساخت انواع ماشین آلات صنعتی، خودروسازی و... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پیچ آلن کله قارچی را می‌توانید در سایز مناسب با کاربرد خود در بازار تهیه کنید. سایزبندی این پیچ را مانند دیگر اتصال دهنده‌ها، استانداردها تعریف می‌کنند. استاندارد DIN 7380 استانداردی است که سایزبندی این پیچ آلن را تعریف می‌کند. در این سایزبندی برای ابعاد و قسمت‌های مختلف پیچ، اندازه‌های مختلفی تعریف می‌شود. شما می‌توانید پیچ آلن کله قندی را در سایزهای M3 تا M15 از فروشگاه اینترنتی جهان پیچ سفارش دهید. سفارشات شما در سریع‌ترین زمان شما ارسال شده و به دستتان خواهند رسید.

پیچ الن کله قندی استیل یا پیچ آلن سرگرد در جنس استیل با گرید 304  و 316 و  A2 70 ,  A4 80 در استانداردهای بین المللی  DIN 7380 و از سایز  M3 تا M15 در فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت موجود است. برای مشاهده سایر محصولات پیچ آلن به بخش فروشگاه مراجعه فرمایید. 

محصولات وابسته
برچسب ها : پیچ آلن