1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو

خرید پیچ و مهره عمده بیشتر توسط صنعتگران، کارگاه های ساخت و ساز و تولیدکنندگان انجام می شود. البته فروشندگان پیچ و مهره نیز از جمله مشاغلی هستند که ترجیح می دهند خرید پیچ و مهره عمده داشته باشند؛ اما خرید آنها نسبتا کمتر از صنعتگران و تولیدکنندگان است. فروش پیچ و مهره عمده در قالب فروش پیچ و مهره کیلویی انجام می شود. به این شکل که 100 گرم از پیچ و یا مهره شمرده شده و تعداد آن را در مقدار مورد نیاز خود ضرب می نمایند. به این شکل تعداد نهایی پیچ و مهره خریداری شده به دست می آید.
برای مثال اگر 100 گرم پیچ 5 عدد پیچ را شامل شود، یک کیلو پیچ شامل 50 عدد پیچ خواهد بود. از مزایای خرید پیچ و مهره کیلویی، استفاده از تخفیفاتی است که تولید کننده پیچ و مهره در زمان فروش عمده در نظرگرفته است. به این شکل قیمت پیچ و مهره کیلویی به نسبت کمتر از خرید بسته ای و یا تعدادی آن تمام خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت پیچ و مهره کیلویی آبان 1401 با کارشناسان ما تماس بگیرید.
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021
دفتر کرج: 34701592-026

از دیگر مزایای خرید پیچ و مهره کیلویی تامین نیاز کارگاه و کارخانه برای مدت طولانی است. از آنجایی که قیمت پیچ و مهره کیلویی گاه از نوسانات قیمت ارز تاثیر می گیرد با خرید عمده محصولات مصرفی همچون پیچ و مهره می توان قیمت تمام شده کالای تولید شده، پروژه ساختمان سازی و ...  را تا میزان قابل توجهی کاهش دارد. پس اگر از جمله افرادی هستید که روزانه تعداد زیادی پیچ مصرف کرده و یا می فروشید خرید پیچ و مهره کیلویی بهترین گزینه پیش روی شما است. برای خرید پیچ هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

قیمت پیچ و مهره عمده

برای مشاهده تمام محصولات و خرید انواع پیچ و مهره کلیک کنید

پیچ و مهره عمده

گروه جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره در ایران و ارسال به سرتاسر ایران با قیمت و کیفیت مناسب همچنین پیچ و مهره سفارشی نیز پذیرفته می شود برای خرید پیچ و مهره عمده و اطلاع از قیمت پیچ و مهره کیویی با کارشناسان جهان پیچ  صنعت در تماس باشید:
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021
دفتر کرج: 34701592-026

قیمت عمده انواع پیچ و مهره

در صنایع مختلف جهت اتصال قطعات از روش‌های متعددی مانند چسب، میخ، پرچ، بست، پیچ و مهره، جوش و غیره استفاده می‌شود که هر یک در صنایع مختلف کاربرد بیشتری داشته و مزایا و معایب خود را دارند.
آنچه روشن است صنعت فلزات گسترده ترین نوع صنعت بوده که اتصالات در این صنعت بیشتر از اتصالات جوشی و اتصالات پیچ و مهره ای است از آنجا که اولا قابل تعویض هستند و مهمتر از آن از آنجا که میتوانند از گریدی بالاتر از گرید دو قطعه قابل اتصال باشند به عنوان پرکاربردترین نوع اتصالات در صنعت فلزات هستند. از پیچ مهره استفاده بسیار گسترده ای بالاخص در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی البته بیشتر بصورت استاد بولت، صنعت ساختمان و سوله سازی، صنعت آب و فاضلاب، پل سازی و سد سازی میشود. آنچه ذکر شد صرفا مصرف های شش گوش، آلن و استاد بولت محسوب شده و انواع دیگر پیچ و مهره ها در صنایع دیگر کاربرد بسیار وسیعی دارند.

قیمت روز پیچ و مهره

پیچ و مهره ساختمانی

کارگران برای چسباندن دو جسم به هم در پروژه ساختمانی به پیچ و مهره ساختمانی خاصی نیاز دارند. پیچ و مهره های ساختمانی با مواد محکم تولید و عرضه می شوند و در ساخت سازه های مختلف به کار می روند. برای خرید پیچ و مهره های ساختمانی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

گروه جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره کیلویی

فولادی و آهنی شش گوش ، پیچ مهره آلن اچاری استیل نیم دنده و تمام دنده و انواع استد بولت با رعایت استانداردهای معتبر جهانی و دارای تست کنترل کیفیت محصولات می باشد.
تیم فنی مهندسی جهان پیچ صنعت مشتمل بر دو بخش اصلی تیم مهندسی محاسباتی و تیم اجرایی فعالیت می کنند که هر یک از این دو بخش در دو زیر مجموعه کلی به فعالیت می پردازند. تیم مهندسی محاسباتی این مجموعه شامل گروه سفارشات و محاسبات بوده که گروه سفارشات با دریافت اطلاعات دقیق سفارشات و ارائه مشاوره فنی در خدمت مشتریان محترم می باشد. گروه فنی محاسبات به بررسی و انجام محاسبات مهندسی در زمینه پیچ و مهره و آماده کردن نقشه های فنی و مهندسی می پردازد. در بخش اجرایی تکنسین های کار آزموده در کارگاه به تولید پیچ و مهره پرداخته و بخشی دیگر در زمینه عملیات حرارتی و آبکاری پیچ و مهره با این مجموعه همکاری دارند که بخش خارجی مجموعه قلمداد می شوند.
برای انتخاب مناسب ترین پیچ مهره چه از نظر نوع، جنس، ابعاد، آبکاری و غیره فاکتورهای متعددی وجود دارد
مهمترین فاکتور در انتخاب نوع مهره و پیچ از شش گوش، استاد بولت خودکار و غیره نوع کاربری آنها هاست. در صنعت فلزات استفاده از پیچ و مهره شش گوش ، آلن و استاد بولت بسیار مرسوم است.
 
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021


قیمت پیچ و مهره عمده

نکات تجربی اتصالات پیچ و مهره ای

مهمترین فاکتور در انتخاب ابعاد پیچ و مهره ، کلاس، گرید و استاندارد تولید ، بار محاسباتی و تنش وارد بر اتصالات است.اتصالات با گرید ها و کلاس بالاتر بار بیشتری را تحمل میکنند .

 فروش پیچ و مهره عمده و کیلویی

در صورتی که قصد خرید پیچ و مهره کیلویی درجه یک را دارید هم اکنون می‌توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. از جمله محصولات پرفروش این شرکت می‌توان به پیچ آلن، خودکار، آهنی، خشکه، پیچ رولپلاک اشاره نمود. فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت با چندین سال سابقه این افتخار را دارد که در خدمت مشتریان عزیز از سرتاسر ایران باشد. 

مهمترین معیار در انتخاب پیچ و مهره

آبکاری پیچ و مهره ها از گذشته بسیار دور فرایندی برای مقاوم سازی آنها در برابر شرایط محیطی مرطوب، اسیدی و آمونیاکی بوده است. آبکاری بر حسب میزان حساسیت، نوع کاربری و غلظت
جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره شش گوش نیم دنده DIN 931 و تمام دنده DIN 933 با کلاس و گرید مختلف برای صنایع مختلف ساختمانی و سوله سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب و پل سازی. پیچ و مهره تولیدی این شرکت از جنس فولاد با غلظت کربن مختلف کلاس 5.6، 8.8، 10.9 و 12.9 و همچنین از جنس استیل و تیتانیوم تولید و عرضه میگردند.
مهمترین فاکتور در انتخاب ابعاد پیچ و مهره ، کلاس، گرید و استاندارد تولید ، بار محاسباتی و تنش وارد بر اتصالات است.اتصالات با گرید ها و کلاس بالاتر بار بیشتری را تحمل میکنند.
 شرایط محیطی است که اتصالات در آن قرار میگیرند. در محیط های گرم و مرطوب استفاده از پیچ و مهره گالوانیزه سرد و پوشش داکرومات بسیار مرسوم است. هر چند پوشش های سطحی گالوانیزه و شرایط محیطی و بار وارده هر دو و در کنار هم فاکتورهای اصلی در انتخاب جنس پیچ و مهره از آهن کم کربن تا فولاد، استنلس استیل، تیتانیوم و غیره هستند. جنس تیتانیوم و استنلس استیل 304 و 316 مقاومت محیطی بالاتری در برابر خوردگی دارند.
در کل انتخاب پیچ مهره یک فرایند کاملا مهندسی است که نیاز به اطلاعات علم فیزیک مکانیک و تجربه دارد.
جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره شش گوش نیم دنده DIN 931 و تمام دنده DIN 933 با کلاس و گرید مختلف برای صنایع مختلف ساختمانی و سوله سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب و پل سازی. پیچ و مهره تولیدی این شرکت از جنس فولاد با غلظت کربن مختلف کلاس 5.6، 8.8، 10.9 و 12.9 و همچنین از جنس استیل و تیتانیوم تولید و عرضه میگردند.

فروش پیچ و مهره عمده

بازار فروش پیچ و مهره

اخیرا بازار فروش پیچ و مهره خیلی مناسب نیست زیرا تولید پیچ و مهره کاهش یافته است. به جزء کاهش تقاضا، گرانی محصول (پیچ و مهره) نیز باعث دلسردی تولیدکنندگان از تولید شده است. از این رو بیشتر پیچ و مهره‌های که به فروش می‌رسد وارداتی هستند. قبل کسب شناخت لازم از بازار فروش پیچ و مهره باید اول با انواع آن و کاربردهایش آشنا شوید. پیچ و مهره جزء قطعات اصلی در بخش ساخت و تولید محصولات هستند و تا کنون هیچ چیزی جای پیچ و مهره را نگرفته است.

به عبارت دیگر پیچ و مهره نوعی اتصال هستند که برای ساختن، تولید شده‌اند. گسترده‌ترین بازار فروش پیچ و مهره مربوط به کارخانه یا کارگاه‌های تولیدی است. چون این مراکز برای ساخت محصولات‌شان به پیچ و مهره نیاز دارند به همین خاطر پیچ و مهره زیادی را خریداری می‌کنند. ساده‌ترین راه برای اطلاع از بازار فروش پیچ و مهره تماس یا مراجعه به سایت مراکز فروش پیچ و مهره می‌باشد.

قیمت پیچ و مهره سیاه کیلویی

قیمت پیچ و مهره سیاه کیلویی در ابعاد مختلف، متفاوت است از این رو با قیمت های مختلفی ارائه می‌شود. پیچ و مهره‌های سیاه از نظر شکلی مثل پیچ و مهره‌های آهنی می باشد. فرق بین این پیچ و مهره‌ها با پیچ و مهره‌های آهنی، مفتول سخت‌کاری شده و فولادی پیچ و مهره‌های سیاه می باشد. همچنین پیچ و مهره سیاه سخت‌تر و مقاوم‌تر از پیچ و مهره آهنی است. گاها پس از ساخت این نوع پیچ و مهره، آن را پوشش می دهند تا مانع از اکسید شدن و زنگ‌زدگی پیچ و مهره شوند.

کاربرد پیچ و مهره در سوله‌سازی

پیچ‌ و مهره در سوله‌سازی، سازه فلزی، در و پنجره‌های UPVC، در و پنجره‌های MDF و غیره بسیار کاربرد دارد. همچنین از پیچ و مهره برای صنایع ماشین‌سازی، خودرو‌سازی، برق و غیره نیز استفاده می شود. در این مقاله به کاربرد پیچ و مهره در سوله‌سازی خواهیم پرداخت. 

از جمله پرکاربردترین پیچ‌ها باید به پیچ سر 6 گوش اشاره کرد. این پیچ‌ها در ساختمان‌سازی و صنایع مختلف بسیار کاربرد دارند. از پیچ‌های 6 گوش بیشتر برای ساخت سوله، اسکلت و سازه‌های فلزی استفاده می‌شود. اکثر سوله‌ها و سازه‌های بزرگ با پیچ‌های 6 گوش ساخته شده‌اند. پیچ و مهره‌های که برای سوله‌سازی استفاده می‌شود سبک بوده و برای وصل قطعات فلزی بسیار مناسب هستند. همچنین به علت مقاومت پیچ و مهره‌ها در برابر خوردگی و سختی، برای محیط‌های مرطوب و پرفشار نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیچ و مهره‌های که در سوله سازی استفاده می‌شوند، آهنی یا فولادی هستند که با گالوانیزه گرم، گالوانیزه سرد و غیره آبکاری شده‌اند. امروزه کاربرد پیچ و مهره در صنعت افزایش یافته است در حالی که قبلا از پیچ و مهره فقط برای سوله‌های صنعتی، صنایع نفت و گاز و مجتمع های پتروشیمی استفاده می‌شد. در آخر اینکه برای اطلاع از قیمت پیچ و مهره در سوله‌سازی با جهان پیچ صنعت تماس بگیرید.
 

استفاده از پیچ و مهره در سوله سازی

به طور کلی اگر ساخت سوله به طور سنتی انجام شود باید متحمل هزینه زیادی شوید. از آنجا که کشور ما یک کشور زلزله‌خیز است باید در ساخت سوله و ساختمان استانداردهای خاصی را رعایت کرد. پیچ و مهره سوله با پایین آوردن هزینه ساخت و نصب در سوله‌سازی طرفداران زیادی را دارد. از فواید پیچ و مهره سوله باید به موارد زیر اشاره کرد.

  • سرعت اجرا:

سرعت اجرا سوله با استفاده از پیچ و مهره در مقایسه با اتصالات جوشی بیشتر و بالاتر است.

  • سرعت نصب:

چون عملیات جوشکاری حذف می‌شود، نصب در بستن پیچ و مهره‌ها خلاصه می‌شود به همین دلیل عملیات نصب خیلی سریع اتفاق می‌افتد.

  • ایمنی بالا:

پیچ و مهره سوله به خاطر کیفیت بالا سبب ایمنی بیشتر می شوند.

  • کیفیت ساخت:

لوله‌های که با پیچ و مهره ساخته شده‌اند، از لحاظ کیفی بسیار خوب بوده‌اند.

  • هزینه پایین:

اجرای لوله با پیچ و مهره هزینه را پایین می‌آورد و از لحاظ اقتصادی به‌صرفه تر است.

سایر موارد فواید پیچ و مهره سوله عبارت است از مقاومت در مقابل آتش‌سوزی، نیاز نبودن به محیط کار، رواج جهانی، پرت مصالح و مدیریت حوادث. برای آگاهی از میزان هزینه پیچ و مهره سوله با تولیدی‌های پیچ و مهره تماس بگیرید.

قیمت پیچ و مهره صنعتی

پیچ و مهره از اصلی‌ترین و پرکاربردترین ابزارآلات در هر صنعتی است. این ابزار در تمامی صنایع نقش‌هایی مهم و حیاتی ایفا می‌کنند. در هر صنعتی با توجه به نیازهای آن صنعت، انواع مختلفی از پیچ و مهره استفاده می‌شوند. قیمت هر کیلو پیچ و مهره صنعتی هم با توجه به نوع پیچ یا مهره متفاوت است. وقتی صحبت از نوع یا انواع پیچ و مهره می‌شود، منظور مدل یا هندسه، سایز، جنس و برند پیچ و مهره است. تمامی این فاکتورها در قیمت گذاری پیچ و مهره صنعتی موثر هستند. به عنوان مثال قیمت پیچ آلن متفاوت از پیچ آچاری است. پیچ آهنی قیمتی کمتر از پیچ استینلس استیل دارد و پیچ و مهره‌های با سایز بزرگتر دارای قیمت‌های بالاتری هستند. هرچقدر برند این ابزار معتبرتر باشد، کیفیت محصولات ارائه شده بالاتر و درنتیجه قیمت بالاتری هم خواهند داشت.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه کیلویی

گالوانیزه کردن فرایندی است که بر روی فلزاتی همچون آهن و فولاد با هدف بهبود خواص آن‌ها انجام می‌شود. هدف اصلی از گالوانیزه کردن پیچ و مهره‌های فولادی و آهنی، بهبود مقاومت به خوردگی این ابزار است. البته در اتصال دهنده‌های آهنی گالوانیزه کردن علاوه‌بر بهبود مقاومت به خوردگی، تا حدودی خواص مکانیکی را هم بهبود می‌بخشد.

فرایند گالوانیزه فرآیندی است که پس از تولید پیچ و مهره روی آن‌ها انجام می‌شود. در طی این فرایند یک لایه از فلز روی (زینک) بر روی سطح پیچ یا مهره اعمال می‌شود. با توجه به اینکه یک مرحله  یا فرایند اضافی بر روی پیچ یا مهره انجام می‌شود، قیمت پیچ و مهره گالوانیزه کیلویی بالاتر از پیچ و مهره‌های آهنی و فولادی بدون روکش گالوانیزه است. با توجه به قیمت بالاتر این اتصال دهنده‌ها، برای کاربردهایی که اتصال در معرض خوردگی یا زنگزدگی باشد، استفاده می‌شود و این پیچ و مهره‌ها برای کاربردهای معمولی توصیه نمی‌شوند.

قیمت واشر کیلویی

واشر اتصال دهنده‌ای است که در برخی کاربردها در کنار پیچ و مهره استفاده می‌شود. واشرها در دو مدل پلاستیکی و فلزی موجود هستند. هدف از استفاده واشرها به عنوان جز سوم اتصالات موقت، افزایش استحکام اتصال در برابر ارتعاش، تنش‌های نرمال و برشی اعمال شده و درزگیری است. واشر از طریق توزیع نیرو یا تنشاعمالی بر روی سطح بیشتری، باعث کاهش فشار اعمالی شده و تا حد زیادی استحکام اتصال را افزایش می‌دهد. همچنین از شل شدن زودهنگام اتصالاتی که تحت لرزش مداوم هستند، جلوگیری می‌کند. وقتی واشر روی یک اتصال بسته می‌شود، از نشت مایعات از حفره یا سوراخ اتصال جلوگیری می‌کند. بنابراین گفته می‌شود که واشر نقش درزگیر دارد. واشرها خود انواع مختلفی دارند. قیمت واشر کیلویی وابسته به نوع واشر (از نظر مدل، جنس و سایز) است. برای استعلام قیمت واشر کیلویی یا جزیی از طریق شماره‌های درج شده در سایت، با پشتیبانی جهان پیچ صنعت تماس بگیرید.