1
026-34701592       021-66628875
 
time
از شنبه تا پنجشنبه - ساعت 9 الی 17 
جستجو

خرید پیچ و مهره عمده بیشتر توسط صنعتگران، کارگاه های ساخت و ساز و تولیدکنندگان انجام می شود. البته فروشندگان پیچ و مهره نیز از جمله مشاغلی هستند که ترجیح می دهند خرید پیچ و مهره عمده داشته باشند؛ اما خرید آنها نسبتا کمتر از صنعتگران و تولیدکنندگان است. فروش پیچ و مهره عمده در قالب فروش پیچ و مهره کیلویی انجام می شود. به این شکل که 100 گرم از پیچ و یا مهره شمرده شده و تعداد آن را در مقدار مورد نیاز خود ضرب می نمایند. به این شکل تعداد نهایی پیچ و مهره خریداری شده به دست می آید. برای مثال اگر 100 گرم پیچ 5 عدد پیچ را شامل شود، یک کیلو پیچ شامل 50 عدد پیچ خواهد بود. از مزایای خرید پیچ و مهره کیلویی، استفاده از تخفیفاتی است که تولید کننده پیچ و مهره در زمان فروش عمده در نظرگرفته است. به این شکل قیمت پیچ و مهره کیلویی به نسبت کمتر از خرید بسته ای و یا تعدادی آن تمام خواهد شد.

از دیگر مزایای خرید پیچ و مهره کیلویی تامین نیاز کارگاه و کارخانه برای مدت طولانی است. از آنجایی که قیمت پیچ و مهره کیلویی گاه از نوسانات قیمت ارز تاثیر می گیرد با خرید عمده محصولات مصرفی همچون پیچ و مهره می توان قیمت تمام شده کالای تولید شده، پروژه ساختمان سازی و ...  را تا میزان قابل توجهی کاهش دارد. پس اگر از جمله افرادی هستید که روزانه تعداد زیادی پیچ مصرف کرده و یا می فروشید خرید پیچ و مهره کیلویی بهترین گزینه پیش روی شما است. برای خرید پیچ هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

قیمت پیچ و مهره عمده

برای مشاهده تمام محصولات و خرید انواع پیچ و مهره کلیک کنید

پیچ و مهره عمده

گروه جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره در ایران و ارسال به سرتاسر ایران با قیمت و کیفیت مناسب همچنین پیچ و مهره سفارشی نیز پذیرفته می شود برای خرید پیچ و مهره عمده و اطلاع از قیمت پیچ و مهره کیویی با کارشناسان جهان پیچ  صنعت در تماس باشید:
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021
دفتر کرج: 34701592-026

قیمت عمده انواع پیچ و مهره

در صنایع مختلف جهت اتصال قطعات از روش‌های متعددی مانند چسب، میخ، پرچ، بست، پیچ و مهره، جوش و غیره استفاده می‌شود که هر یک در صنایع مختلف کاربرد بیشتری داشته و مزایا و معایب خود را دارند.
آنچه روشن است صنعت فلزات گسترده ترین نوع صنعت بوده که اتصالات در این صنعت بیشتر از اتصالات جوشی و اتصالات پیچ و مهره ای است از آنجا که اولا قابل تعویض هستند و مهمتر از آن از آنجا که میتوانند از گریدی بالاتر از گرید دو قطعه قابل اتصال باشند به عنوان پرکاربردترین نوع اتصالات در صنعت فلزات هستند. از پیچ مهره استفاده بسیار گسترده ای بالاخص در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی البته بیشتر بصورت استاد بولت، صنعت ساختمان و سوله سازی، صنعت آب و فاضلاب، پل سازی و سد سازی میشود. آنچه ذکر شد صرفا مصرف های شش گوش، آلن و استاد بولت محسوب شده و انواع دیگر پیچ و مهره ها در صنایع دیگر کاربرد بسیار وسیعی دارند.

قیمت روز پیچ و مهره

پیچ و مهره ساختمانی

کارگران برای چسباندن دو جسم به هم در پروژه ساختمانی به پیچ و مهره ساختمانی خاصی نیاز دارند. پیچ و مهره های ساختمانی با مواد محکم تولید و عرضه می شوند و در ساخت سازه های مختلف به کار می روند. برای خرید پیچ و مهره های ساختمانی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

گروه جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره کیلویی

فولادی و آهنی شش گوش ، پیچ مهره آلن اچاری استیل نیم دنده و تمام دنده و انواع استد بولت با رعایت استانداردهای معتبر جهانی و دارای تست کنترل کیفیت محصولات می باشد.
تیم فنی مهندسی جهان پیچ صنعت مشتمل بر دو بخش اصلی تیم مهندسی محاسباتی و تیم اجرایی فعالیت می کنند که هر یک از این دو بخش در دو زیر مجموعه کلی به فعالیت می پردازند. تیم مهندسی محاسباتی این مجموعه شامل گروه سفارشات و محاسبات بوده که گروه سفارشات با دریافت اطلاعات دقیق سفارشات و ارائه مشاوره فنی در خدمت مشتریان محترم می باشد. گروه فنی محاسبات به بررسی و انجام محاسبات مهندسی در زمینه پیچ و مهره و آماده کردن نقشه های فنی و مهندسی می پردازد. در بخش اجرایی تکنسین های کار آزموده در کارگاه به تولید پیچ و مهره پرداخته و بخشی دیگر در زمینه عملیات حرارتی و آبکاری پیچ و مهره با این مجموعه همکاری دارند که بخش خارجی مجموعه قلمداد می شوند.
برای انتخاب مناسب ترین پیچ مهره چه از نظر نوع، جنس، ابعاد، آبکاری و غیره فاکتورهای متعددی وجود دارد
مهمترین فاکتور در انتخاب نوع مهره و پیچ از شش گوش، استاد بولت خودکار و غیره نوع کاربری آنها هاست. در صنعت فلزات استفاده از پیچ و مهره شش گوش ، آلن و استاد بولت بسیار مرسوم است.
 
09129494836
09120581230
دفتر تهران: 66628875-021


قیمت پیچ و مهره عمده

نکات تجربی اتصالات پیچ و مهره ای

مهمترین فاکتور در انتخاب ابعاد پیچ و مهره ، کلاس، گرید و استاندارد تولید ، بار محاسباتی و تنش وارد بر اتصالات است.اتصالات با گرید ها و کلاس بالاتر بار بیشتری را تحمل میکنند .

 فروش پیچ و مهره عمده و کیلویی

در صورتی که قصد خرید پیچ و مهره کیلویی درجه یک را دارید هم اکنون می‌توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. از جمله محصولات پرفروش این شرکت می‌توان به پیچ آلن، خودکار، آهنی، خشکه، پیچ رولپلاک اشاره نمود. فروشگاه اینترنتی جهان پیچ صنعت با چندین سال سابقه این افتخار را دارد که در خدمت مشتریان عزیز از سرتاسر ایران باشد. 

مهمترین معیار در انتخاب پیچ و مهره

آبکاری پیچ و مهره ها از گذشته بسیار دور فرایندی برای مقاوم سازی آنها در برابر شرایط محیطی مرطوب، اسیدی و آمونیاکی بوده است. آبکاری بر حسب میزان حساسیت، نوع کاربری و غلظت
جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره شش گوش نیم دنده DIN 931 و تمام دنده DIN 933 با کلاس و گرید مختلف برای صنایع مختلف ساختمانی و سوله سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب و پل سازی. پیچ و مهره تولیدی این شرکت از جنس فولاد با غلظت کربن مختلف کلاس 5.6، 8.8، 10.9 و 12.9 و همچنین از جنس استیل و تیتانیوم تولید و عرضه میگردند.
مهمترین فاکتور در انتخاب ابعاد پیچ و مهره ، کلاس، گرید و استاندارد تولید ، بار محاسباتی و تنش وارد بر اتصالات است.اتصالات با گرید ها و کلاس بالاتر بار بیشتری را تحمل میکنند.
 شرایط محیطی است که اتصالات در آن قرار میگیرند. در محیط های گرم و مرطوب استفاده از پیچ و مهره گالوانیزه سرد و پوشش داکرومات بسیار مرسوم است. هر چند پوشش های سطحی گالوانیزه و شرایط محیطی و بار وارده هر دو و در کنار هم فاکتورهای اصلی در انتخاب جنس پیچ و مهره از آهن کم کربن تا فولاد، استنلس استیل، تیتانیوم و غیره هستند. جنس تیتانیوم و استنلس استیل 304 و 316 مقاومت محیطی بالاتری در برابر خوردگی دارند.
در کل انتخاب پیچ مهره یک فرایند کاملا مهندسی است که نیاز به اطلاعات علم فیزیک مکانیک و تجربه دارد.
جهان پیچ صنعت تولید کننده انواع پیچ و مهره شش گوش نیم دنده DIN 931 و تمام دنده DIN 933 با کلاس و گرید مختلف برای صنایع مختلف ساختمانی و سوله سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب و پل سازی. پیچ و مهره تولیدی این شرکت از جنس فولاد با غلظت کربن مختلف کلاس 5.6، 8.8، 10.9 و 12.9 و همچنین از جنس استیل و تیتانیوم تولید و عرضه میگردند.

فروش پیچ و مهره عمده